Sabrosa margarina extra ligeramente salado

Smakowita
55
Ok
Ok.
Sabrosa margarina extra ligeramente salado
55
okSabrosa margarina extra ligeramente salado
44Sabrosa margarina extra ligeramente salado
Produkt do smarowania pieczywa z olejów i tłuszczów z ziaren i owoców (rzepaku, palmy). Żródło Omega 3 Bez konserwantów
Sabrosa margarina extra ligeramente saladoSabrosa margarina extra ligeramente salado
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-08

pojemność

cena za kilogram

13,98 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900311004122

5900311004122

precio: 6,29 zł

6.29 PLN 2026-12-08 NewCondition
Smakowita Sabrosa margarina extra Smakowita Sabrosa margarina extra
ligeramente salado 450 g
13,31zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-11-03
woda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), sól (1,4 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (karoteny), witaminy (A, D)
Produkt do smarowania pieczywa z olejów i tłuszczów z ziaren i owoców (rzepaku, palmy). Żródło Omega 3 Bez konserwantów
Características:codzienne źródło witamin: wit. A, wit. D, wit. E, wit. K
marca:Smakowita
Nombre del producto regulado legalmente:Margaryna półtłusta.
Tipo de embalaje:Kubek
Dirección del productor:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Dirección de devolución:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:25:01Ok
    Ok.
  • 2015-09-16 09:03:31ok



Smakowita Cremoso sabor delicioso Smakowita Cremoso sabor delicioso
de margarina ext 450 g
12,96zł/kg

precio: 5,83 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2026-12-08
Smakowita margarina sabrosa con Smakowita margarina sabrosa con
mantequilla 450 g
12,51zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2026-11-15
Smakowita Smakowita Margaryna Smakowita Smakowita Margaryna
o smaku 450 g
12,58zł/kg

precio: 5,66 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-14
Bielmar Bielmar Desayuno margarina Bielmar Bielmar Desayuno margarina
sabor a mantequilla 450 g
13,31zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-03-13
Bielmar Bielmar Desayuno margarina Bielmar Bielmar Desayuno margarina
con bajo contenido en grasas 450 g
14,07zł/kg

precio: 6,33 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-28
Bielmar Bielmar Desayuno margarina Bielmar Bielmar Desayuno margarina
con nata sabor mantequilla 450 g
14,07zł/kg

precio: 6,33 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-12-22
Masmix Masmix klasyczny margaryna Masmix Masmix klasyczny margaryna
fecha de caducidad 2026-12-27
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5