El cereal produce tortilla de trigo

Plony zbóż
El cereal produce tortilla de trigo  El cereal produce tortilla de trigo
masa netto

masa netto

312 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-25

pojemność

cena za kilogram

20,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902241722466

5902241722466

precio: 6,45 zł

6.45 PLN 2027-02-25 NewCondition
Plony zbóż El cereal produce Plony zbóż El cereal produce
tortilla de trigo 312 g
20,06zł/kg

precio: 6,26 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-01-22
Mąka PSZENNA (69%), woda, olej rzepakowy, stabilizator: glicerol, gluten PSZENNY, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, sól, emulgator: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, substancja spulchniająca: węglany sodu, glukoza, substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu, środek do przetwarzania mąki: L-cysteina
Plony zbóż El cereal rinde Plony zbóż El cereal rinde
Tortilla multigrano 312 g
20,06zł/kg

precio: 6,26 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-03-03
Amaizin Envolturas de tortilla Amaizin Envolturas de tortilla
Amaizin BIO 240 g
53,13zł/kg

precio: 12,75 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-12-14
Amaizin Amaizin Tortilla wraps con Amaizin Amaizin Tortilla wraps con
salvado fuente de fibra dietética BIO 240 g
53,08zł/kg

precio: 12,74 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-11-29
la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla
de Espelta Piadina BIO 260 g
64,88zł/kg

precio: 16,87 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-11-22
Base de pizza rectangular estilo Base de pizza rectangular estilo
italiano Henglein 400 g
22,48zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-27
Plony zbóż Cereal Rinde Rollos Plony zbóż Cereal Rinde Rollos
fecha de caducidad 2026-11-04
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5