E Nectar Inspirations Suavizante armonía floral

E E płyn do płukania Harmonia Kwiatów - skoncentrowany płyn do płukania każdego rodzaju tkanin zapewniający długotrwały zapach i wyjątkową miękkość Twoim ubraniom. Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin. E Nectar Inspirations pozwoli Ci zanurzyć się w niezwykłej świeżości i miękkości przez cały dzień. Razem z E Nectar Inspirations odkryjesz świat, który otoczy Cię delikatnymi zapachami kwiatów i cudownym uczuciem miękkości. E Nectar Inspirations - poczuj delikatny zapach kwiatów i wyjątkową miękkość. Wspaniałe doznania zapachowe. Chroni włókna i ułatwia prasowanie. Efekt antystatyczny zmniejszający oznaki znoszenia.
E Nectar Inspirations Suavizante armonía floralE Nectar Inspirations Suavizante armonía floral
pojemność netto

pojemność netto

1.1 litra

pojemność

cena za litr

11,69 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101588279

9000101588279

precio: 12,86 zł

12.86 PLN NewCondition
5-15 % kationowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal)
E płyn do płukania Harmonia Kwiatów - skoncentrowany płyn do płukania każdego rodzaju tkanin zapewniający długotrwały zapach i wyjątkową miękkość Twoim ubraniom. Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin. E Nectar Inspirations pozwoli Ci zanurzyć się w niezwykłej świeżości i miękkości przez cały dzień. Razem z E Nectar Inspirations odkryjesz świat, który otoczy Cię delikatnymi zapachami kwiatów i cudownym uczuciem miękkości. E Nectar Inspirations - poczuj delikatny zapach kwiatów i wyjątkową miękkość. Wspaniałe doznania zapachowe. Chroni włókna i ułatwia prasowanie. Efekt antystatyczny zmniejszający oznaki znoszenia.
Advertencia de seguridad:Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
marca:E
Conservación:Przechowywać w temp. 5 °C-40 °C. Uważać na przemrożenia. Okres trwałości: 24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Preparación y uso:Najlepiej stosować z detergentem E Nie dozować bezpośrednio do bębna pralki.
Tipo de embalaje:Butelka plastikowa
Dirección del productor:Henkel Polska Operations Sp.z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, Polska
Dirección de devolución:
Ariel Ariel Detergente en polvo Ariel Ariel Detergente en polvo
para tejidos de colores 1.1 kg
25,11zł/kg

precio: 27,62 zł

PLN
1
10
Ariel Detergente en polvo Ariel Ariel Detergente en polvo Ariel
Persil Persil Detergente en polvo Persil Persil Detergente en polvo
para tejidos blancos 1.1 kg
24,74zł/kg

precio: 27,21 zł

PLN
1
3
Persil Detergente en polvo Persil Persil Detergente en polvo Persil
Color 1.1 kg
24,74zł/kg

precio: 27,21 zł

PLN
1
2
Calgon Calgon ablandador de agua Calgon Calgon ablandador de agua
2en1 polvo 500 g
28,48zł/kg

precio: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan lavado con detergente Sodasan lavado con detergente
líquido Color universales 1.5 litra
25,48zł/l

precio: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan lavado de color líquido Sodasan lavado de color líquido
sensible 1.5 litra
25,71zł/l

precio: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Mancha de jabón orgánico Sodasan Mancha de jabón orgánico
E E Nectar Inspirations Perfume E E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Suavizante una nota de elegancia 1.012 litra
12,68zł/l

precio: 12,83 zł

PLN
1
11
E E Nectar Inspirations Perfume E E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Suavizante de telas brillo elegante 1.012 litra
12,68zł/l

precio: 12,83 zł

PLN
1
23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5