Manzana Jabcusie con chips de canela

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1511 kJ/ 357 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 82 g |
| w tym cukry | 75 g |
| Błonnik | 11 g |
| Białko | 1,3 g |
| Sól | 0,02 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 7 ocen.
- 2021-06-30 12:52:28super!
- 2015-09-14 16:48:05Te bez cynamony lepsze, ale te też mogą być.
precio: 14,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Aros_de_Manzana_Seca_Bio_Planet_BIO_BIO/34194.htmlprecio: 12,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Patatas_fritas_de_manzana_Bio_Planet_BIO_sin_gluten_bezglutenowe_BIO/99831.htmlprecio: 28,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Patatas_fritas_de_manzana_sin_gluten_Bio_Planet_BIO_bezglutenowe_BIO/100600.html2027-10-07
precio: 8,31 zł
PLN https://es.dodomku.pl/albaricoques_secos/21112.htmlprecio: 15,62 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_Higos_Secos/34144.htmlsuszona żurawina* (60%), cukier trzcinowy* (40%), olej słonecznikowy* (0,1%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
precio: 8,25 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Arndano_Bio_Planet_endulzado_con_azcar_de_caa_BIO_trzcinowym_BIO/34149.htmlRodzynki sułtanki*, olej słonecznikowy* (0,5%) (*certyfikowany składnik ekologiczny) Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 292 kcal ( 1242 kJ) Białko- 2,7 g Węg(...)
precio: 18 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bio_Planet_Pasas_pasas_sultanas_sin_gluten_BIO_bezglutenowe_BIO/34150.htmlŚliwki kalifornijskie suszone* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny) Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 254 kcal (1079 kJ) Białko - 2,6 g(...)
precio: 32,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Ciruelas_sin_semillas_Bio_Planet_Californian._secas_sin_gluten_BIO_bez_pestek_suszone_bezglutenowe_BIO/34152.htmlprecio: 1 zł
PLN https://es.dodomku.pl/azcar_de_vainilla/29682.htmlprecio: 1,85 zł
PLN https://es.dodomku.pl/comestibles_cido_ctrico/30601.htmlcukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacni(...)
precio: 2,24 zł
PLN https://es.dodomku.pl/sopa_de_remolacha_rpida_blyskawiczny/33644.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
precio: 2,50 zł
PLN https://es.dodomku.pl/6_cubos_de_caldo_de_verduras/48000.htmlpreparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), cukier, mleko w pr(...)
precio: 5,63 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Tortas_de_la_crema_con_el_sabor_de_la_fresa_truskawkowym/48016.htmlpreparat białkowy-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E472a, syrop glukozowy), cukier, mleko w pro(...)
precio: 5,40 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Tortas_de_la_crema_con_el_sabor_del_ron_rumowym/48017.html






Carrito de compras