Copos de mijo comerciante

| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1566 kJ |
| Wartość energetyczna | 370 kcal |
| Tłuszcz | 3,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 72 g |
| w tym cukry | 0,6 g |
| Błonnik | 2 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | <0,01 g |
| Witaminy i składniki mineralne: | |
| Tiamina | 0,42 mg 38%*** |
| Ryboflawina | 0,29 mg 21%*** |
| Witamina B6 | 0,75 mg 54%*** |
| Fosfor | 240 mg 34%*** |
| Magnez | 100 mg 27%*** |
| Żelazo | 4,8 mg 34%*** |
| Cynk | 3,4 mg 34%** |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) | |
| ** Dzienna referencyjna wartość spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych) | |
| Jedno opakowanie 200 g zawiera 4 porcje płatków. |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
precio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlmąka PSZENNA pełnoziarnista (53,1 %), cukier, mąka kukurydziana (17,2 %), syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu* (5,6 %), substancja wzbogacająca (składnik mi(...)
precio: 9,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cereales_de_chocolate_Nestl_Nesquick_platki_sniadaniowe/18616.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_montaa/20562.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Comerciante_de_avena_instantnea/20563.htmlmąka (76 %): pszenna pełnoziarnista (45 %), kukurydziana, ryżowa, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (6,2 %), olej słonecznikowy, sól, aromaty, emulgator: le(...)
precio: 6,59 zł
PLN https://es.dodomku.pl/bolas_de_chocolate_de_cereales_kuleczki_czekoladowe/20566.htmlmąka OWSIANA pełnoziarnista (30,3 %), mąka PSZENNA pełnoziarnista (28,1 %), cukier, mąka JĘCZMIENNA pełnoziarnista (17,3 %), mąka PSZENNA (6,7 %), syrop cukru inwertowanego, m(...)
precio: 9,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cereales_Cheerios_Miel_sniadaniowe_miodowe/24739.html2026-10-10
mąka PSZENNA pełnoziarnista (34,5 %), mąka kukurydziana (28,3 %), cukier, syrop glukozowy, skrobia pszenna, olej słonecznikowy, mąka PSZENNA (2,4 %), kakao o obniżonej zawarto(...)
precio: 8,38 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Galleta_crujiente_de_cereales_sniadaniowe/25530.htmlmąka PSZENNA pełnoziarnista (35,1 %), czekolada w proszku (22,5 %) [cukier, kakao* (7,2 %)], mąka PSZENNA (17 %), mąka kukurydziana (15,3 %), syrop glukozowy, cukier, ekstrakt(...)
precio: 9,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cereales_Chocapic_sniadaniowe/30811.htmlprecio: 4,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/azcar_extrafino/18601.htmlprecio: 8,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_blanco/26017.htmlprecio: 6,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_precocido_4_bolsas/26346.htmlprecio: 5,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/smola_mercantil/26410.htmlprecio: 6,12 zł
PLN https://es.dodomku.pl/KUPIEC_Alforfon_tostado_4x100g_4x100g/26423.htmlprecio: 6,64 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mijo/27111.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Merchant_Arroz_Blanco_4x100_g/27660.html






Carrito de compras