Caldo de verduras Winiary 18 cubitos

Winiary
Caldo de verduras Winiary 18 cubitosCaldo de verduras Winiary 18 cubitos
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

50,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613287556646

7613287556646

precio: 9,16 zł

9.16 PLN 2027-04-30 NewCondition
sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7 % (marchew 3,4 %, cebula 2,3 %, por, korzeń pietruszki, korzeń selera), ekstrakt drożdży, aromaty (z pszenicą, selerem), przyprawy, liść pietruszki, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), fermentowane białko pszenne, przeciwutleniacz (wyciągi z rozmarynu)
Wartości odżywcze (%)W 100 ml bulionu
Wartość energetyczna25 kJ
Wartość energetyczna6 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany0,3 g
w tym cukry0,1 g
Błonnik0,0 g
Białko0,1 g
Sól0,97 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 90 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.
** po przyrządzeniu z 1 kostką/litr

Seler : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
odpowiedni dla wegetarian
marca:Winiary
Sobre la marca:Wypróbuj Kostkę Mięsną Winiary do dań mięsnych
Nombre del producto regulado legalmente:Bulion warzywny.
Otra información:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przygotowania: Aby uzyskać esencjonalny bulion rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody. Jeżeli chcesz doprawić zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. Kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. Po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania.
Recetas:Zupa z cukinii z chrupiącymi kurkami 4 porcje 1,5 kostki Bulionu warzywnego Winiary 3 średnie cukinie 250 g kurek gałązka estragonu 2 łyżki oleju imbir (do smaku) Kostki rozpuść w 0,75 litra wrzącej wody. Cukinię umyj, osusz, odetnij końce i pokrój w plasterki o grubości 0,5 cm. W rondlu rozgrzej łyżkę oleju i zeszklij cukinię. Wlej bulion, przykryj i duś 10 minut. Kurki oczyść, opłucz i osusz. Resztę oleju rozgrzej na patelni, wrzuć grzyby i smaż kilka minut. Cukinię z bulionem zmiksuj i przetrzyj przez sitko. Wymieszaj ze śmietaną, przypraw imbirem. Estragon opłucz, osusz i podrywaj listki. Zupę rozlej na talerzy, na jej wierzchu połóż kurki i całość posyp estragonem.
Tipo de embalaje:Pudełko
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
​​cubos ) vegetal 60 g
61,83zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-28
Bulion Caldo de vegetarianos 120g Bulion Caldo de vegetarianos 120g
120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-18
Winiary Caldo winiary en cubos de Winiary Caldo winiary en cubos de
ternera (6 cubos) 60 g
61,83zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Winiary cubos de caldo de caldo de Winiary cubos de caldo de caldo de
12 cubos de carne de vacuno 120 g
56,58zł/kg

precio: 6,79 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-03-30
PRECIO REDUCIDO -40%
Winiary sopa de caldo de pollo Winiary sopa de caldo de pollo
170 g
32,71zł/kg

precio: 5,56 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-30
Winiary cubos de caldo de salsa de Winiary cubos de caldo de salsa de
carne 6 Kostak 60 g
61,83zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-03-30
Winiary Ternera Winiary caldo 120 Winiary Ternera Winiary caldo 120
g ( 12 tobillos ) 12 szt.

precio: 5,23 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-08-30
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
cubo de caldo de carne-BIO 90 g
93,00zł/kg

precio: 8,37 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-07-29
Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary salsa de champiñones en Winiary salsa de champiñones en
polvo 30 g
122,33zł/kg

precio: 3,67 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary salsa en polvo de tomate Winiary salsa en polvo de tomate
fecha de caducidad 2027-05-30
Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
210 g
16,38zł/kg

precio: 3,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
azúcar con el azúcar 60 g
38,67zł/kg

precio: 2,32 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-03-30
Winiary gelatina de limón Winiary gelatina de limón
71 g
39,30zł/kg

precio: 2,79 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-02-28
Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
fecha de caducidad 2027-01-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5