Caldo de pollo en cubos Natur Compagnie BIO

Natur Compagnie

SKŁADNIKI
Sól morska, \nskrobia kukurydziana*, masło Shea *, 11% kurczaka sproszkowany*, 3,8% tłuszcz z \nkurczaka*, Zawartość drobiu* (tuszka z indyka*, tuszka z kurczaka*, tłuszcz \ndrobiowy*), cebula*, seler*, marchew*, Kurkuma*, Curry* (kurkuma *, pieprz*, \nkolendra*, cynamon*, nasiona kozieradki*, kminek*, kardamon, imbir*, papryka, \nziele angielskie, gałka muszkatołowa *, goździki *), zioła* (pietruszka*, \nrozmaryn*), czosnek (*certyfikowany składnik ekologiczny)
 

\n

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 \ng
Wartość energetyczna 26 kJ / 6 kcal
Tłuszcz: 0,4 g;
w tym \nkwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g;
Węglowodany: 0,5 g;
w tym cukry: 0,0 \ng;
Białko: 0 g;
Sól: 0,8 g

\n

INFORMACJA ALERGENNA
Może \nzawierać mleko (łącznie z laktozą), zboża zawierające gluten, soję, gorczycę, \nseler, jaja

\n

ZALECANE WARUNKI \nPRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym \nmiejscu.

Caldo de pollo en cubos Natur Compagnie BIOCaldo de pollo en cubos Natur Compagnie BIO
BIO
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-12-29

pojemność

cena za kilogram

104,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4048885051447

4048885051447

precio: 8,37 zł

8.37 PLN 2027-12-29 NewCondition

Sól morska, skrobia kukurydziana*, masło shea*, kurczak sproszkowany* (11%), tłuszcz kurczaka* (3,8%), bulion drobiowy* (tusza indyka*, tusza kurczaka*, tłuszcz drobiowy*), cebula*, seler*, marchew*, curry* (kurkuma*, pieprz*, kolendra*, cynamon*, kozieradka*, kminek*, kardamon*, imbir*, papryka*, ziele angielskie*, gałka muszkatołowa*, goździki*), zioła* (pietruszka*, rozmaryn*), czosnek*

(*certyfikowany składnik ekologiczny) 


SKŁADNIKI
Sól morska,
skrobia kukurydziana*, masło Shea *, 11% kurczaka sproszkowany*, 3,8% tłuszcz z
kurczaka*, Zawartość drobiu* (tuszka z indyka*, tuszka z kurczaka*, tłuszcz
drobiowy*), cebula*, seler*, marchew*, Kurkuma*, Curry* (kurkuma *, pieprz*,
kolendra*, cynamon*, nasiona kozieradki*, kminek*, kardamon, imbir*, papryka,
ziele angielskie, gałka muszkatołowa *, goździki *), zioła* (pietruszka*,
rozmaryn*), czosnek (*certyfikowany składnik ekologiczny)
face=\"Open Sans\"> 


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100
g

Wartość energetyczna 26 kJ / 6 kcal
Tłuszcz: 0,4 g;
w tym
kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g;
Węglowodany: 0,5 g;
w tym cukry: 0,0
g;
Białko: 0 g;
Sól: 0,8 g


INFORMACJA ALERGENNA
Może
zawierać mleko (łącznie z laktozą), zboża zawierające gluten, soję, gorczycę,
seler, jaja


ZALECANE WARUNKI
PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym
miejscu.


Natur Compagnie Caldo Natur Natur Compagnie Caldo Natur
Compagnie - cubitos de verduras sin levadura BIO 80 g
97,00zł/kg

precio: 7,76 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-05-26
Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
​​cubos ) vegetal 60 g
61,83zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-28
Bulion Caldo de vegetarianos 120g Bulion Caldo de vegetarianos 120g
120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-18
Winiary Caldo winiary en cubos de Winiary Caldo winiary en cubos de
ternera (6 cubos) 60 g
61,83zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Winiary cubos de caldo de caldo de Winiary cubos de caldo de caldo de
12 cubos de carne de vacuno 120 g
56,58zł/kg

precio: 6,79 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-03-30
PRECIO REDUCIDO -40%
Winiary sopa de caldo de pollo Winiary sopa de caldo de pollo
170 g
32,71zł/kg

precio: 5,56 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-30
Winiary cubos de caldo de salsa de Winiary cubos de caldo de salsa de
carne 6 Kostak 60 g
61,83zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-03-30
Winiary Ternera Winiary caldo 120 Winiary Ternera Winiary caldo 120
g ( 12 tobillos ) 12 szt.

precio: 5,23 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-08-30
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
cubo de caldo de carne-BIO 90 g
93,00zł/kg

precio: 8,37 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-07-29
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
BIO Cubitos de caldo de ave sin azúcares añadidos, 88 g
94,89zł/kg

precio: 8,35 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-08-26
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5