el aceite de oliva para freír Planete Bio BIO

Bio Planete

Oliwa z oliwek do pieczenia i smażenia stanowi smaczną alternatywę dla powszechnie stosowanych olejów do smażenia. Zawiera dezodorowaną oliwę z oliwek oraz oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia. Delikatna obróbka parą wodną zwiększa odporność oliwy na wysoką temperaturę. Mieszanka ta charakteryzuje się bardzo wysokim punktem dymienia – aż 210°C. Dzięki temu nadaje przygotowywanym potrawom delikatny, przyjemnie owocowy posmak. To właśnie niezwykła odporność na wysokie temperatury sprawia, że oliwa z oliwek do pieczenia i smażenia firmy Bio Planete idealnie nadaje się do stosowania w wysokich temperaturach. Nasza oliwa to smaczna towarzyszka każdego kucharza, doskonała do przyrządzania wszelkich gorących dań.

el aceite de oliva para freír Planete Bio BIOel aceite de oliva para freír Planete Bio BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-01

pojemność

cena za litr

94,28 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3445020001755

3445020001755

precio: 47,14 zł

47.14 PLN 2028-01-01 NewCondition

oliwa z oliwek dezodorowana* (80 %), oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia* (20 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 ml
Wartość energetyczna - 3404 kJ/828 kcal
Tłuszcz - 92 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 15 g
Zawiera znikome ilości węglowodanów, cukrów, białka i soli.
Witamina E - 27 mg (225 %)*
* dzienna referencyjna wartość spożycia


Oliwa z oliwek do pieczenia i smażenia stanowi smaczną alternatywę dla powszechnie stosowanych olejów do smażenia. Zawiera dezodorowaną oliwę z oliwek oraz oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia. Delikatna obróbka parą wodną zwiększa odporność oliwy na wysoką temperaturę. Mieszanka ta charakteryzuje się bardzo wysokim punktem dymienia – aż 210°C. Dzięki temu nadaje przygotowywanym potrawom delikatny, przyjemnie owocowy posmak. To właśnie niezwykła odporność na wysokie temperatury sprawia, że oliwa z oliwek do pieczenia i smażenia firmy Bio Planete idealnie nadaje się do stosowania w wysokich temperaturach. Nasza oliwa to smaczna towarzyszka każdego kucharza, doskonała do przyrządzania wszelkich gorących dań.


Monini aceite de oliva delicato de Monini aceite de oliva delicato de
con una luz y sabor suave la primera presión en frío ( extra virgen ) , 500 ml
58,28zł/l

precio: 29,14 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-06
Monini Aceite de Oliva Virgen Monini Aceite de Oliva Virgen
Extra Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

precio: 29,14 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-08-27
Monini aceite de oliva classico de Monini aceite de oliva classico de
la primera presión en frío 500 ml
62,52zł/l

precio: 31,26 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-27
Monini aceite de semilla de uva Monini aceite de semilla de uva
aceite de uva Monini 500 ml
36,38zł/l

precio: 18,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-10-22
Bio Planete aceite de la ensalada Bio Planete aceite de la ensalada
ecológica 500 ml
47,98zł/l

precio: 23,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-30
Bio Planete Planete aceite Bio Bio Planete Planete aceite Bio
para cocinar y freír BIO 500 ml
39,98zł/l

precio: 19,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-30
Bio Planete Bio Planete aceite de Bio Planete Bio Planete aceite de
girasol BIO virgen 500 ml
35,64zł/l

precio: 17,82 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-01
Bio Planete Aceite de oliva Bio Bio Planete Aceite de oliva Bio
Planete BIO virgen extra 500 ml
72,90zł/l

precio: 36,45 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-10-01
Bio Planete Aceite de oliva Bio Planete Aceite de oliva
orgánico extra virgen 1 l

precio: 71,15 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planete Harina de castañas Bio Planete Harina de castañas
BIO sin gluten Bio Planet 400 g
48,63zł/kg

precio: 19,45 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-28
Bio Planete Planete Bio Aceite Bio Planete Planete Bio Aceite
BIO
Planete Bio Aceite para freír BIO Ghee Planete Bio Aceite para freír BIO Ghee
para freír BIO Ghee 500 ml
85,12zł/l

precio: 42,56 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-28
Bio Planete Bio Planete Aceite de Bio Planete Bio Planete Aceite de
coco, inodoro, BIO 400 ml
77,85zł/l

precio: 31,14 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-10-01
Bio Planete Aceite para Pasta y Bio Planete Aceite para Pasta y
Pizza Bio Planete con sabor a chile y tomate 250 ml
114,52zł/l

precio: 28,63 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-30
Bio Planete Aceite de Coco Bio Bio Planete Aceite de Coco Bio
Planete Virgen BIO 950 ml
76,83zł/l

precio: 72,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-07
Bio Planete Bio Planete BIO aceite Bio Planete Bio Planete BIO aceite
de karité refinado 200 ml
223,35zł/l

precio: 44,67 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5