Aceite de Coco Bio Planete Virgen BIO

Bio Planete
51Aceite de Coco Bio Planete Virgen BIO

Doskonały do przygotowywania egzotycznych dań. Nie przekraczać punktu dymienia podczas podgrzewania.

Aceite de Coco Bio Planete Virgen BIOAceite de Coco Bio Planete Virgen BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

950 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-07

pojemność

cena za litr

76,83 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260355585874

4260355585874

precio: 72,99 zł

72.99 PLN 2027-07-07 NewCondition

olej kokosowy* virgin (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 3367 kJ/819 kcal
Tłuszcz - 91 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 86 g
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone - 5 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone - 1 g
Węglowodany - 0 g
w tym cukry - 0 g
Białko - 0 g
Sól - 0 g


Doskonały do przygotowywania egzotycznych dań. Nie przekraczać punktu dymienia podczas podgrzewania.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Food Bio Alimentos Aceite de Bio Food Bio Alimentos Aceite de
    Coco Virgen BIO 260 ml
    86,08zł/l

    precio: 22,38 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-19
    Bio Planete Bio Planete Aceite de Bio Planete Bio Planete Aceite de
    coco, inodoro, BIO 400 ml
    77,85zł/l

    precio: 31,14 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-10-01
    Kujawski aceite de canola Kujawski aceite de canola
    1 litr

    precio: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2028-03-04
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    albahaca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
    91,96zł/l

    precio: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-06-17
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    250ml aceite de oliva virgen ( extra virgen ) de limón 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-08-25
    Monini aceite de oliva delicato de Monini aceite de oliva delicato de
    con una luz y sabor suave la primera presión en frío ( extra virgen ) , 500 ml
    58,28zł/l

    precio: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-06
    Monini Aceite de Oliva Virgen Monini Aceite de Oliva Virgen
    Extra Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
    58,28zł/l

    precio: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-08-27
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    4 especies de pimienta aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250 ml de 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-16
    Bio Planete Aceite de oliva Bio Planete Aceite de oliva
    orgánico extra virgen 1 l

    precio: 71,15 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Bio Planete Planete aceite Bio Bio Planete Planete aceite Bio
    para cocinar y freír BIO 500 ml
    39,98zł/l

    precio: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-12-30
    Bio Planete Bio Planete aceite de Bio Planete Bio Planete aceite de
    girasol BIO virgen 500 ml
    35,64zł/l

    precio: 17,82 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-06-01
    Bio Planete Aceite de oliva Bio Bio Planete Aceite de oliva Bio
    Planete BIO virgen extra 500 ml
    72,90zł/l

    precio: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-10-01
    Bio Planete el aceite de oliva Bio Planete el aceite de oliva
    para freír Planete Bio BIO 500 ml
    94,28zł/l

    precio: 47,14 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-01-01
    Bio Planete Harina de castañas Bio Planete Harina de castañas
    BIO sin gluten Bio Planet 400 g
    48,63zł/kg

    precio: 19,45 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-02-28
    Bio Planete Planete Bio Aceite Bio Planete Planete Bio Aceite
    BIO
    Planete Bio Aceite para freír BIO Ghee Planete Bio Aceite para freír BIO Ghee
    para freír BIO Ghee 500 ml
    85,12zł/l

    precio: 42,56 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-02-28
    Bio Planete Aceite para Pasta y Bio Planete Aceite para Pasta y
    Pizza Bio Planete con sabor a chile y tomate 250 ml
    114,52zł/l

    precio: 28,63 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5