Gomitas Bio Planet Misie sin gelatina BIO sin gluten

Bio Planet

Ekologiczne żelki stanowią wyśmienitą przekąskę dla dzieci w szkole, w domu i na spacerze!

Gomitas Bio Planet Misie sin gelatina BIO sin glutenGomitas Bio Planet Misie sin gelatina BIO sin gluten
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-02-29

pojemność

cena za kilogram

119,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814662507

5907814662507

precio: 11,99 zł

11.99 PLN 2028-02-29 NewCondition

syrop glukozowy*, cukier trzcinowy nierafinowany*, substancja żelująca: pektyna, koncentraty owocowe 3,7% (jabłkowy* 0,9%, pomarańczowy* 0,77%, cytrynowy* 0,52%, z czarnej porzeczki* 0,51%, malinowy* 0,5%, ananasowy* 0,5%), kwas: kwas cytrynowy, regulator kwasowości: cytryniany wapnia, wyciągi roślinne barwiące i aromatyzujące (z alg, szafranu, dyni*, jabłek*, marchwi*, czarnego bzu*), naturalne aromaty, substancja glazurująca: wosk carnauba* (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 1372 kJ / 323 kcal
Tłuszcz - 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,1 g
Węglowodany - 78 g
w tym cukry - 58 g
Błonnik - 2,8 g
Białko - <0,2 g
Sól - <0,2 g


Ekologiczne żelki stanowią wyśmienitą przekąskę dla dzieci w szkole, w domu i na spacerze!


marca:

Bio Planet


Nimm2 Ríete enriquecido con Nimm2 Ríete enriquecido con
vitaminas , jaleas 100 g
49,90zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-03-30
Nimm2 Ríete caramelos amargos Nimm2 Ríete caramelos amargos
fortificados con vitaminas 100 g
49,90zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-04-30
Biominki gelatina de fruta Biominki gelatina de fruta
BIO
gelatina de fruta Biominki sin gelatina BIO gelatina de fruta Biominki sin gelatina BIO
Biominki sin gelatina BIO 100 g
123,70zł/kg

precio: 12,37 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-11-08
Nimm2 Ríete caramelos Nimm2 Ríete caramelos
enriquecidos con vitaminas Sokkia 90 g
55,44zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2027-06-30
Haribo Haribo Berry Dream Fruit Haribo Haribo Berry Dream Fruit
gelatinas 85 g
54,12zł/kg

precio: 4,60 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2027-09-30
Haribo Haribo Happy-Cola Gomitas Haribo Haribo Happy-Cola Gomitas
con sabor a cola 85 g
57,41zł/kg

precio: 4,88 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-11-30
Haribo Jaleas de frutas Haribo Haribo Jaleas de frutas Haribo
Tropifrutti 85 g
54,12zł/kg

precio: 4,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad
2027-08-30
Haribo Jaleas de frutas Haribo Haribo Jaleas de frutas Haribo
Pico-Balla 85 g
54,12zł/kg

precio: 4,60 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2027-08-30
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
Basmati Integral 500 g
23,78zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5