Gambas de coco sin gluten Bio Planet BIO

Bio Planet
52Gambas de coco sin gluten Bio Planet BIO

Ekologiczne wiórki kokosowe uzyskiwane są z wysuszonego i startego miąższu orzecha kokosowego. Wiórki kokosowe polecamy głównie do wypieków cukierniczych, jako posypkę do deserów, sałatek owocowych i lodów.

Gambas de coco sin gluten Bio Planet BIOGambas de coco sin gluten Bio Planet BIO
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-06

pojemność

cena za kilogram

56,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664303

5907814664303

precio: 11,20 zł

11.20 PLN 2027-07-06 NewCondition

wiórki kokosowe* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2776 kJ / 674 kcal
Tłuszcz - 65 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 57 g
Węglowodany - 7,4 g
w tym cukry - 7,4 g
Białko - 6,9 g
Sól - 0,09 g


Ekologiczne wiórki kokosowe uzyskiwane są z wysuszonego i startego miąższu orzecha kokosowego. Wiórki kokosowe polecamy głównie do wypieków cukierniczych, jako posypkę do deserów, sałatek owocowych i lodów.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
    gluten Bio Planet BIO 200 g
    52,65zł/kg

    precio: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Bio Planet Ciruelas sin semillas Bio Planet Ciruelas sin semillas
    Bio Planet Californian, secas sin gluten BIO 200 g
    93,75zł/kg

    precio: 18,75 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-08-03
    Florpak Florpak Una mezcla de Florpak Florpak Una mezcla de
    arándanos y nueces 200 g
    50,65zł/kg

    precio: 10,13 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2027-03-31
    Big Nature Mezcla de estudiantes Big Nature Mezcla de estudiantes
    de gran naturaleza 200 g
    43,20zł/kg

    precio: 8,64 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-03-31
    Bio Planet Planet Organic virutas Bio Planet Planet Organic virutas
    de coco tostado BIO 150 g
    68,27zł/kg

    precio: 10,24 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-12-19
    Cykoria coco desecado Cykoria coco desecado
    100 g
    37,20zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Bakalland fechas sin hueso Bakalland fechas sin hueso
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Bakalland amapola masa Bakalland amapola masa
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
    Secos 150 g
    89,73zł/kg

    precio: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-28
    Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
    BIO 100 g
    109,90zł/kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-05
    Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
    Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    precio: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
    Brasil BIO 150 g
    169,27zł/kg

    precio: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
    endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
    123,30zł/kg

    precio: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
    sultanas sin gluten BIO 400 g
    45,00zł/kg

    precio: 18 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
    Basmati Integral 500 g
    23,78zł/kg

    precio: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-24
    Bio Planet Ciruelas sin semillas Bio Planet Ciruelas sin semillas
    Bio Planet Californian, secas sin gluten BIO 400 g
    85,53zł/kg

    precio: 34,21 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-08-24
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5