Bio Planet
53

Produkt sterylizowany, gotowy do spożycia.

BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

27,71 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902175866076

5902175866076

precio: 9,70 zł

9.70 PLN 2028-12-31 NewCondition

groszek zielony*, woda, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)



WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartosc energetyczna: 291 kJ / 69 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Weglowodany: 11 g
w tym cukry: 1,0 g
Błonnik: 4,5 g
Białko: 4,0 g
Sól: 0,39 g


Produkt sterylizowany, gotowy do spożycia.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
    350 g
    14,26zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-20
    Campomar Campomar Nature Aceitunas Campomar Campomar Nature Aceitunas
    Negras con hueso BIO 350 g
    45,69zł/kg

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-06-03
    Campomar naturaleza aceitunas Campomar naturaleza aceitunas
    verdes sin hueso bio 350 g
    36,14zł/kg

    precio: 12,65 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-02-02
    Rolnik Farmer remolochas toda Rolnik Farmer remolochas toda
    350 g
    16,80zł/kg

    precio: 5,88 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2028-04-15
    Bio Europa Bio Europe Garbanzos en Bio Europa Bio Europe Garbanzos en
    salmuera en un tarro de BIO 350 g
    24,34zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2028-12-31
    Alce Nero Aceitunas Verdes Alce Alce Nero Aceitunas Verdes Alce
    Nero Bella Di Cerignola con hueso en adobo BIO 350 g
    70,40zł/kg

    precio: 24,64 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    Bio Planet Alubias Bio Planet en Bio Planet Alubias Bio Planet en
    salmuera BIO 350 g
    24,34zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-12-31
    Campomar Pimiento Jalapeño Verde Campomar Pimiento Jalapeño Verde
    Campomar Nature, cortado en salmuera BIO 350 g
    34,83zł/kg

    precio: 12,19 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-04-15
    Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
    Secos 150 g
    89,73zł/kg

    precio: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-28
    Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
    BIO 100 g
    109,90zł/kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-05
    Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
    Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    precio: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
    Brasil BIO 150 g
    169,27zł/kg

    precio: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
    gluten Bio Planet BIO 200 g
    52,65zł/kg

    precio: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
    endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
    123,30zł/kg

    precio: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
    sultanas sin gluten BIO 400 g
    45,00zł/kg

    precio: 18 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
    Basmati Integral 500 g
    23,78zł/kg

    precio: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-24
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5