Bartolini Pasta 5 sabores para niños barrenadores

Świdrzaki ze zdrowej paki Kolorowy makaron w kształcie świderków - dlaczego nie :)? Apetyczny formą przypomina kolorowe świderki, które dzięki zastosowaniu specjalnie wyselekcjonowanej mieszanki mąki pszennej, doskonale trzymają kształt również po ugotowaniu Naturalny moc kolorów w tych kluseczkach to zasługa wyłącznie naturalnych, sproszkowanych warzyw i przypraw tj. burak, pomidor, szpinak i kurkuma Uwielbiany przez dzieci które mogą zajadać się nim w swoich ulubionych zupkach, obiadkach czy deserkach przyrządzanych z dodatkiem śmietanki, świeżych owoców, miodu czy cukru
Bartolini Pasta 5 sabores para niños barrenadoresBartolini Pasta 5 sabores para niños barrenadores
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-03-31

pojemność

cena za kilogram

26,44 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901902002060

5901902002060

precio: 6,61 zł

6.61 PLN 2029-03-31 NewCondition
mąka makaranowa pszenna, warzywa w zmiennych proporcjach (pomidor suszony, szpinak suszony, burak czerwony suszony), przyprawa: kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1527 kJ / 360 kcal
Tłuszcz1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany72 g
w tym cukry3,9 g
Błonnik3,6 g
Białko12 g
Sól0,01 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Świdrzaki ze zdrowej paki Kolorowy makaron w kształcie świderków - dlaczego nie :)? Apetyczny formą przypomina kolorowe świderki, które dzięki zastosowaniu specjalnie wyselekcjonowanej mieszanki mąki pszennej, doskonale trzymają kształt również po ugotowaniu Naturalny moc kolorów w tych kluseczkach to zasługa wyłącznie naturalnych, sproszkowanych warzyw i przypraw tj. burak, pomidor, szpinak i kurkuma Uwielbiany przez dzieci które mogą zajadać się nim w swoich ulubionych zupkach, obiadkach czy deserkach przyrządzanych z dodatkiem śmietanki, świeżych owoców, miodu czy cukru
Características:makaron dla dzieci, makaron kolorowy, makaron dla dzieci świderki
marca:Bartolini
Sobre la marca:Firma rodzinna, polski produkt
Conservación:Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.
Tipo de embalaje:Pudełko
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
huevos, hilo enrollado 250 g
21,04zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2031-06-30
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

precio: 5,69 zł

PLN
1
37
fecha de caducidad 2031-04-30
Lubella Fideos de huevo brothy Lubella Fideos de huevo brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

precio: 3,44 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-10-21
Lubella Huevo casero Lubella Lubella Huevo casero Lubella
Country 250 g
17,04zł/kg

precio: 4,26 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2029-06-30
Lubella Cuentas de macarrones con Lubella Cuentas de macarrones con
huevo Lubella 250 g
17,04zł/kg

precio: 4,26 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2029-07-30
Lubella Estrellas de pasta con Lubella Estrellas de pasta con
huevo Lubella 250 g
17,00zł/kg

precio: 4,25 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2029-06-30
Lubella Arroz con fideos de huevo Lubella Arroz con fideos de huevo
Lubella 250 g
16,76zł/kg

precio: 4,19 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2029-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5