Trigo sarraceno tostado Bio Planet BIO

Bio Planet
44Trigo sarraceno tostado Bio Planet BIO

Ekologiczna kasza gryczana palona jest najczęściej stosowana jako składnik obiadów w połączeniu z warzywami lub gulaszem oraz jako dodatek do zup, dań jednogarnkowych i pasztetów.

Trigo sarraceno tostado Bio Planet BIOTrigo sarraceno tostado Bio Planet BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-25

pojemność

cena za kilogram

17,26 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814662637

5907814662637

precio: 8,63 zł

8.63 PLN 2027-05-25 NewCondition

ekologiczna kasza gryczana palona 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1517 kJ/358 kcal
Tłuszcz 2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g
Węglowodany 69 g
w tym cukry 1,1 g
Błonnik 5,4 g
Białko 12 g
Sól 0 g


Ekologiczna kasza gryczana palona jest najczęściej stosowana jako składnik obiadów w połączeniu z warzywami lub gulaszem oraz jako dodatek do zup, dań jednogarnkowych i pasztetów.


marca:

Bio Planet


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Bio Planet Alforfón sin tostar Bio Planet Alforfón sin tostar
    Bio Planet, sin gluten BIO 500 g
    15,98zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-07-08
    Bio Planet Papilla de maíz Bio Bio Planet Papilla de maíz Bio
    Planet BIO 500 g
    14,86zł/kg

    precio: 7,43 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-03-27
    Bio Planet Granos de espelta Bio Bio Planet Granos de espelta Bio
    Planet BIO 500 g
    19,98zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet
    500 g
    17,38zł/kg

    precio: 8,69 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Bio Planet Gachas de cebada Bio Planet Gachas de cebada
    orgánica 500 g
    13,42zł/kg

    precio: 6,71 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2026-11-07
    Bio Planet Granos de cebada Bio Bio Planet Granos de cebada Bio
    Planet Cebada BIO 500 g
    14,84zł/kg

    precio: 7,42 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-08-14
    Radix Radix-Bis Sémola deletreada Radix Radix-Bis Sémola deletreada
    500 g
    12,00zł/kg

    precio: 6 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-25
    Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
    BIO
    Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
    kasza 500 g
    15,98zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-03-23
    Bio Planet Bio Planet
    1 kg

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-07-16
    Bio Planet Planet Organic Bio Planet Planet Organic
    alforfón asado BIO 1 kg

    precio: 15,34 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-07-29
    Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
    Secos 150 g
    89,73zł/kg

    precio: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-28
    Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
    BIO 100 g
    109,90zł/kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-05
    Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
    Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    precio: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
    Brasil BIO 150 g
    169,27zł/kg

    precio: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
    gluten Bio Planet BIO 200 g
    52,65zł/kg

    precio: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
    endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
    123,30zł/kg

    precio: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-04
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5