Gachas de cebada orgánica

Bio Planet Ekologiczna kasza jęczmienna otrzymana z obłuszczonego ziarna jęczmienia. Jest jedną z najpopularniejszych kasz na polskich stołach. Ugotowana na sypko doskonale komponuje się z duszonymi warzywami i świeżymi ziołami, jajkami sadzonymi lub sosem grzybowym oraz jako dodatek do kotletów czy zup np. w słynnym polskim krupniku.

Sposób przygotowania:
zagotować 300ml osolonej wody, do gotującej się wody wsypać 125g kaszy i dodać łyżeczkę oleju. Gotować na małym ogniu ok. 20min.


Gachas de cebada orgánicaGachas de cebada orgánica
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-07

pojemność

cena za kilogram

13,42 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814663733

5907814663733

precio: 6,71 zł

6.71 PLN 2026-11-07 NewCondition
kasza jęczmienna* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).


Produkt zawiera alergen: gluten. Może zawierać alergeny: orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
Ekologiczna kasza jęczmienna otrzymana z obłuszczonego ziarna jęczmienia. Jest jedną z najpopularniejszych kasz na polskich stołach. Ugotowana na sypko doskonale komponuje się z duszonymi warzywami i świeżymi ziołami, jajkami sadzonymi lub sosem grzybowym oraz jako dodatek do kotletów czy zup np. w słynnym polskim krupniku.

Sposób przygotowania:
zagotować 300ml osolonej wody, do gotującej się wody wsypać 125g kaszy i dodać łyżeczkę oleju. Gotować na małym ogniu ok. 20min.



marca:Bio Planet
Bio Planet Granos de cebada Bio Bio Planet Granos de cebada Bio
Planet Cebada BIO 500 g
14,84zł/kg

precio: 7,42 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-08-14
Bio Planet Alforfón sin tostar Bio Planet Alforfón sin tostar
Bio Planet, sin gluten BIO 500 g
15,98zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-08
Bio Planet Papilla de maíz Bio Bio Planet Papilla de maíz Bio
Planet BIO 500 g
14,86zł/kg

precio: 7,43 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-03-27
Bio Planet Trigo sarraceno tostado Bio Planet Trigo sarraceno tostado
Bio Planet BIO 500 g
17,26zł/kg

precio: 8,63 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-05-25
Bio Planet Granos de espelta Bio Bio Planet Granos de espelta Bio
Planet BIO 500 g
19,98zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet
500 g
17,38zł/kg

precio: 8,69 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-01-31
Radix Radix-Bis Sémola deletreada Radix Radix-Bis Sémola deletreada
500 g
12,00zł/kg

precio: 6 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-25
Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
BIO
Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
kasza 500 g
15,98zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-23
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
Basmati Integral 500 g
23,78zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5