Pasta de coco orgánico Amaizin

Amaizin
51Pasta de coco orgánico Amaizin

Pasta kokosowa AMAIZIN to delikatny koncentrat powstały z odsączonego, czystego miąższu z kokosa. Może być użyta, aby wbogacić smak Twoich ulubionych dań kuchni Azjatyckiej i innych. Idealna do deserów, ciast czy jako napój kokosowy (50 g pasty wymieszać ze 100 ml ciepłej wody).

Pasta de coco orgánico AmaizinPasta de coco orgánico Amaizin
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-12-08

pojemność

cena za kilogram

84,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496906700

8717496906700

precio: 16,99 zł

16.99 PLN 2027-12-08 NewCondition

kokos* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 2866 kJ/685 kcal
Tłuszcz - 69 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 66 g
Węglowodany - 21 g
w tym cukry - 5,8 g
Białko - 6,6 g
Sól - 0,03 g


Pasta kokosowa AMAIZIN to delikatny koncentrat powstały z odsączonego, czystego miąższu z kokosa. Może być użyta, aby wbogacić smak Twoich ulubionych dań kuchni Azjatyckiej i innych. Idealna do deserów, ciast czy jako napój kokosowy (50 g pasty wymieszać ze 100 ml ciepłej wody).


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Food Pasta de sésamo Tahini Bio Food Pasta de sésamo Tahini
    Bio Food BIO 180 g
    91,28zł/kg

    precio: 16,43 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-09-19
    Sante mantequilla de cacahuete Sante mantequilla de cacahuete
    sante con trozos de nueces 350 g 350 g
    34,26zł/kg

    precio: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-05-22
    Primaeco Mantequilla de maní Primaeco Mantequilla de maní
    Primaeco 100% BIO sin sal ni azúcar añadidos 360 g
    74,03zł/kg

    precio: 26,65 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-11-25
    HORIZON Crema de anacardos Horizon HORIZON Crema de anacardos Horizon
    BIO 350 g
    123,63zł/kg

    precio: 43,27 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-01-28
    Terrasana Terrasana Crema de Terrasana Terrasana Crema de
    anacardos tostados BIO 500 g
    100,76zł/kg

    precio: 50,38 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-11-03
    HORIZON Pasta de sésamo Horizon HORIZON Pasta de sésamo Horizon
    Tahini BIO 650 g
    59,17zł/kg

    precio: 38,46 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    SoWell SoWell Mantequilla de SoWell SoWell Mantequilla de
    Cacahuete con trozos de frutos secos 100% 400 g
    32,48zł/kg

    precio: 12,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Sante Sante Go On Crema de Sante Sante Go On Crema de
    avellanas con trocitos de nueces 500 g
    29,98zł/kg

    precio: 14,99 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-02-20
    Amaizin Envolturas de tortilla Amaizin Envolturas de tortilla
    Amaizin BIO 240 g
    53,13zł/kg

    precio: 12,75 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-12-14
    Amaizin Rodajas de Piña Amaizin Amaizin Rodajas de Piña Amaizin
    en zumo propio BIO 400 g
    43,90zł/kg

    precio: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-08-26
    Amaizin Amaizin, chips de maíz Amaizin Amaizin, chips de maíz
    con sabor a tomate sin gluten BIO 100 g
    75,10zł/kg

    precio: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2026-12-14
    Amaizin Salsa Amaizin salsa suave Amaizin Salsa Amaizin salsa suave
    sin gluten BIO 260 g
    51,62zł/kg

    precio: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Tortilla wraps con Amaizin Amaizin Tortilla wraps con
    salvado fuente de fibra dietética BIO 240 g
    53,08zł/kg

    precio: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2026-11-29
    Amaizin Amaizin Frijoles negros en Amaizin Amaizin Frijoles negros en
    salmuera sin gluten BIO 400 g
    20,63zł/kg

    precio: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2029-02-26
    Amaizin Salsa Amaizin salsa Amaizin Salsa Amaizin salsa
    picante BIO sin gluten 260 g
    51,62zł/kg

    precio: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Chips de tortilla Amaizin Amaizin Chips de tortilla
    de maíz salados, sin gluten, BIO 250 g
    44,52zł/kg

    precio: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-03-03
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5