Caramelo salado Fawge Wawel

Wawel
Caramelo salado Fawge WawelCaramelo salado Fawge Wawel
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

39,37 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102023851

5900102023851

precio: 39,37 zł

39.37 PLN 2027-01-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne 15 %, masło 4,6 % (z mleka), sól 1,7 %, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:1646 kJ/ 389 kcal
tłuszcz:7,2 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe:4,3 g
węglowodany:77 g
w tym cukry:62 g
białko:4,1 g
sól:1,7 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
na maśle i pełnym mleku
marca:Wawel
Sobre la marca:
Nombre del producto regulado legalmente:Pomadki niekrystaliczne mleczne słony karmel.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Wawel castillo trivia caramelo en Wawel castillo trivia caramelo en
el chocolate 1 kg

precio: 44,89 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-02-25
Wawel Trufas de Wawel de Wawel, Wawel Trufas de Wawel de Wawel,
ron en chocolate 1 kg

precio: 43,47 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-03-30
Wawel Wawel Michałki de coco Wawel Wawel Michałki de coco
Wawel 1 kg

precio: 43,47 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-02-28
Wawel White Castle trivia Wawel White Castle trivia
fecha de caducidad 2027-02-28
Roshen caramelo llena de leche Roshen caramelo llena de leche
1 kg

precio: 27,58 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-04-15
Wawel Wawel cuco hecho a mano Wawel Wawel cuco hecho a mano
fecha de caducidad 2027-06-30
Wolność Dulce de leche libertad Wolność Dulce de leche libertad
1 kg

precio: 20,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-05-12
Wawel Caramelos rellenos de menta Wawel Caramelos rellenos de menta
de Wawel 1 kg

precio: 33,75 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2026-12-30
Wawel Danusia Wawel clásico Wawel Danusia Wawel clásico
relleno de chocolate postre 38 g
97,89zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2027-05-30
Wawel Wawel fresco y afrutado Wawel Wawel fresco y afrutado
relleno de jalea 160 g
57,88zł/kg

precio: 9,26 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-03-30
Wawel Leche Wawel Royal Vainilla Wawel Leche Wawel Royal Vainilla
fecha de caducidad 2027-01-30
Wawel Leche Wawel Royal Cream Wawel Leche Wawel Royal Cream
fecha de caducidad 2027-01-30
Wawel Chocolate con leche Wawel Wawel Chocolate con leche Wawel
fecha de caducidad 2027-01-31
Wawel Wawel Danusia Coco chocolate Wawel Wawel Danusia Coco chocolate
con relleno de coco 38 g
97,37zł/kg

precio: 3,70 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-03-30
Wawel Mezcla de piña Wawel Wawel Mezcla de piña Wawel
Krakowska 1 kg

precio: 42,27 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-02-25
Wawel Wawel Krakowska Mix Wawel Wawel Krakowska Mix
Frambuesa 1 kg

precio: 42,27 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-02-25
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5