Roleski mesa mayonesa

Roleski
55
Szukałem zastępnika do majonezu Winiary i, z tego, co pamiętam, ten majonez był najbliżej. Pewną wadą, za którą aż chce się odjąć punkt, to plastikowy pojemnik - majonez najzwyczajniej w świecie nie chce z niego wylatywać! Roleski mesa mayonesa
55
WygodaRoleski mesa mayonesa
54Roleski mesa mayonesa

Majonez Stołowy to klasyczny majonez o łagodnym, ale wyraźnym smaku i jedwabistej konsystencji.  Jego smak podkreśla dodatek musztardy Roleski.  Majonez Stołowy nie zawiera konserwantów.

Roleski mesa mayonesaRoleski mesa mayonesa
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-22

pojemność

cena za litr

15,00 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044019742

5901044019742

precio: 15,00 zł

comprar 4 szt. para 14.78 zł/szt
15.00 PLN 2027-09-22 NewCondition

olej rzepakowy (51%), woda, masa jajeczna (10,2%) (jajo kurze, żółtko jaja kurzego), musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól), cukier, ocet winny biały, skrobia modyfikowana, sól, koncentrat soku z cytryny, stabilizatory: guma guar, guma ksantanowa; aromaty, aromat naturalny, barwnik: karoteny; przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.


Wartość odżywcza na 100 g:

Wartość energetyczna 2053 kJ/498 kcal

Tłuszcz 53 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,1 g

Węglowodany 4,5 g

w tym cukry 3,1 g

Białko 1,6 g

Sól 0,7 g


Zawiera: jajo kurze, żółtko jaja kurzego, gorczycę 


Majonez Stołowy to klasyczny majonez o łagodnym, ale wyraźnym smaku i jedwabistej konsystencji.  Jego smak podkreśla dodatek musztardy Roleski.  Majonez Stołowy nie zawiera konserwantów.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2024-03-15 19:08:16Szukałem zastępnika do majonezu Winiary i, z tego, co pamiętam, ten majonez był najbliżej. Pewną wadą, za którą aż chce się odjąć punkt, to plastikowy pojemnik - majonez najzwyczajniej w świecie nie chce z niego wylatywać!
  • Zosia , 2022-01-22 14:07:00Wygoda



Roleski Mayonesa de mesa Roleski Roleski Mayonesa de mesa Roleski
280 g
25,46zł/kg

precio: 7,13 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-07-20
Roleski Mayonesa de mesa Roleski Roleski Mayonesa de mesa Roleski
850 ml
18,53zł/l

precio: 15,75 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-07-23
Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
fecha de caducidad 2027-01-31
Winiary mayonesa de rábano Winiary mayonesa de rábano
fecha de caducidad 2027-01-18
Ocetix Tabla Pomeranian mayonesa Ocetix Tabla Pomeranian mayonesa
fecha de caducidad
2027-01-09
SIN HUEVO MAYONESA BIO 250ml SIN HUEVO MAYONESA BIO 250ml
- Vitaquell 250 ml
57,92zł/l

precio: 14,48 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-05-21
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-08-25
Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-06
Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-10
Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-06-24
Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mostaza 175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-06-12
Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
vieja 175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-08-26
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
275 g
20,36zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-06-23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5