joven zanahoria

Bonduelle
52joven zanahoria
joven zanahoriajoven zanahoria
pojemność netto

pojemność netto

212 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-31

pojemność

cena za litr

23,54 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680692410

3083680692410

precio: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-08-31 NewCondition
młoda marchewka, woda, cukier, sól, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza odsączonego produktu w 100 g
Wartość energetyczna150 kJ - 36 kcal
Tłuszcz<0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany7,1 g
w tym cukry4,5 g
Błonnik2,3 g
Białko0,7 g
Sól0,42 g
Witamina A (% RWS*)1410 µg (176 %)
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

1 z 5 porcji warzyw i owoców, wysoka zawartość błonnika i wit. A
marca:Bonduelle
Nombre del producto regulado legalmente:Młoda marchewka. Produkt sterylizowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 212 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Puszka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bonduelle Brotes del frijol mungo Bonduelle Brotes del frijol mungo
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Bonduelle guisantes enlatados Bonduelle guisantes enlatados
    212 ml
    21,37zł/l

    precio: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Bonduelle guisantes ekstradrobny Bonduelle guisantes ekstradrobny
    212 ml
    23,54zł/l

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Bonduelle maíz de oro de los Bonduelle maíz de oro de los
    granos rojos 212 ml
    23,54zł/l

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle guisantes maíz de oro Bonduelle guisantes maíz de oro
    212 ml
    24,48zł/l

    precio: 5,19 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad
    2028-08-31
    Rolnik productor de maíz en lata Rolnik productor de maíz en lata
    212 ml
    16,18zł/l

    precio: 3,43 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad
    2029-09-05
    Provitus zanahorias fritas y Provitus zanahorias fritas y
    guisantes 480 g
    15,15zł/kg

    precio: 7,27 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2027-12-30
    Provitus Zanahoria frita de la Provitus Zanahoria frita de la
    abuela 480 g
    15,15zł/kg

    precio: 7,27 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
    Bonduelle Tradicional 400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    Bonduelle cortar las judías Bonduelle cortar las judías
    verdes 425 ml
    16,47zł/l

    precio: 7 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado
    340 ml
    15,41zł/l

    precio: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle frijoles rojos maíz Bonduelle frijoles rojos maíz
    mexicano 425 ml
    21,18zł/l

    precio: 9 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-11-30
    Bonduelle maíz estañado Bonduelle maíz estañado
    170 ml
    26,53zł/l

    precio: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    fecha de caducidad 2029-08-31
    Bonduelle oro Bonduelki maíz Bonduelle oro Bonduelki maíz
    170 g
    28,41zł/kg

    precio: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2028-08-31
    Bonduelle guisantes maíz de oro Bonduelle guisantes maíz de oro
    340 g
    25,59zł/kg

    precio: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5