Primavika Tahini natural

Primavika
51Primavika Tahini natural
Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry Źródło błonnika pokarmowego
Primavika Tahini naturalPrimavika Tahini natural
masa netto

masa netto

185 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-03

pojemność

cena za kilogram

56,22 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900672300871

5900672300871

precio: 10,40 zł

10.40 PLN 2027-06-03 NewCondition
sezam prażony 100 %
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2702 kJ / 653 kcal
Tłuszcz56 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,8 g
Węglowodany8,7 g
w tym cukry0 g
Błonnik6,9 g
Białko24 g
Sól0,25 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera około 7 sugerowanych porcji produktu.

Migdały : Nie zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry Źródło błonnika pokarmowego
Características:dla wegetarian i wegan
marca:Primavika
Nombre del producto regulado legalmente:Tahini naturalne - miazga sezamowa. Prażone.
Otra información:Znak przekreślonego kłosa - PL-096-093
Conservación:Olej sezamowy na powierzchni pasty jest zjawiskiem naturalnym. Najlepiej spożyć przed: data podana na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Poland
Dirección del productor:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków
Dirección de devolución:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
    remolacha roja 300 ml
    24,67zł/l

    precio: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
    500 g
    8,70zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2029-05-05
    Rolnik puré con pepinos Rolnik puré con pepinos
    encurtidos 315 g
    14,57zł/kg

    precio: 4,59 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-06-03
    Bio Food Puré de tomate sin Bio Food Puré de tomate sin
    gluten Bio Food BIO 500 ml
    19,98zł/l

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-03-14
    Primavika Primavika Hummus Natural Primavika Primavika Hummus Natural
    Sin Gluten 160 g
    60,38zł/kg

    precio: 9,66 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-07-01
    Dawtona mousse de tomate Dawtona mousse de tomate
    500 g
    11,04zł/kg

    precio: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-08-28
    Rolnik concentrado de tomate Rolnik concentrado de tomate
    200 g
    21,60zł/kg

    precio: 4,32 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2028-08-27
    Alce Nero Alce Nero Pesto con Alce Nero Alce Nero Pesto con
    calabacín BIO 130 g
    101,54zł/kg

    precio: 13,20 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-04-15
    Primavika Primavika Pimentón Primavika Primavika Pimentón
    vegetariano con mijo 160 g
    54,06zł/kg

    precio: 8,65 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-05-20
    Primavika Paté de tomate Primavika Paté de tomate
    Primavika con garbanzos 160 g
    52,56zł/kg

    precio: 8,41 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-09-02
    Primavika Orgánica goulash Primavika Orgánica goulash
    vegetariano 160 g
    54,06zł/kg

    precio: 8,65 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-28
    Primavika Primavika Alubias en Primavika Primavika Alubias en
    salsa de tomate sin gluten 440 g
    26,66zł/kg

    precio: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-07-22
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5