frijoles, enlatados ceyenne salsa roja

Bonduelle
51frijoles, enlatados ceyenne salsa roja
szybkie danie!
frijoles, enlatados ceyenne salsa rojafrijoles, enlatados ceyenne salsa roja
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-05-31

pojemność

cena za kilogram

22,48 zł / kg

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680077705

3083680077705

precio: 8,99 zł

8.99 PLN 2029-05-31 NewCondition
woda, fasola czerwona 36 %, koncentrat pomidorowy 7 %, cukier, olej słonecznikowy, sól, cebula suszona, skrobia kukurydziana, czosnek w proszku, papryka mielona 0,19 %, papryczka chili 0,06 %, biały pieprz, rozmaryn, oregano, tymianek, bazylia, liście laurowe, ekstrakt z papryki
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna469 kJ /112 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany14 g
w tym cukry6 g
Błonnik5,1 g
Białko5,1 g
Sól1,2 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
szybkie danie!
Características:szybkie danie, idealne na ciepło
marca:Bonduelle
Nombre del producto regulado legalmente:Czerwona fasola w sosie pomidorowym ?cayenne?. Produkt sterylizowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 425 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Numer partii produkcyjnej na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    PRECIO REDUCIDO -25%
    Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
    400 g
    11,80zł/kg

    precio: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
    400 g
    15,70zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-26
    Kwidzyn frijoles rojos enlatados Kwidzyn frijoles rojos enlatados
    400 g
    9,98zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2030-04-30
    Kwidzyn frijoles blancos enlatados Kwidzyn frijoles blancos enlatados
    400 g
    9,38zł/kg

    precio: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2030-05-30
    Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
    400 g
    13,65zł/kg

    precio: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2029-05-04
    Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
    400 g
    13,68zł/kg

    precio: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2029-03-20
    la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de
    Judías en salmuera BIO 400 g
    18,20zł/kg

    precio: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-03-26
    la BIO IDEA Habas de mantequilla la BIO IDEA Habas de mantequilla
    La Bio Idea BIO 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-05-19
    Bonduelle cortar las judías Bonduelle cortar las judías
    verdes 425 ml
    16,47zł/l

    precio: 7 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle frijoles rojos maíz Bonduelle frijoles rojos maíz
    mexicano 425 ml
    21,18zł/l

    precio: 9 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-11-30
    Bonduelle Judías rojas al vapor Bonduelle Judías rojas al vapor
    Bonduelle 160 g
    30,56zł/kg

    precio: 4,89 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-05-31
    Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
    Bonduelle Tradicional 400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Bonduelle Brotes del frijol mungo Bonduelle Brotes del frijol mungo
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado
    340 ml
    15,41zł/l

    precio: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle guisantes enlatados Bonduelle guisantes enlatados
    212 ml
    21,37zł/l

    precio: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5