arroz salvaje ecológico

Bio Planet

Ekologiczny ryż dziki charakteryzuje się zbożowym smakiem i orzechowym aromatem. Nadaje potrawom oryginalny wygląd i smak. Wyśmienicie nadaje się do dań egzotycznych i sałatek, doskonale komponuje się z dziczyzną, drobiem, rybami i owocami morza.

arroz salvaje ecológicoarroz salvaje ecológico
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-24

pojemność

cena za kilogram

139,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660275

5907814660275

precio: 34,99 zł

comprar 6 szt. para 34.46 zł/szt
34.99 PLN 2027-04-24 NewCondition

ekologiczny ryż dziki 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1508 kJ/356 kcal
Tłuszcz 1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 69 g
w tym cukry 2,5 g
Błonnik 6,2 g
Białko 15 g
Sól 0,02 g


Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.


Ekologiczny ryż dziki charakteryzuje się zbożowym smakiem i orzechowym aromatem. Nadaje potrawom oryginalny wygląd i smak. Wyśmienicie nadaje się do dań egzotycznych i sałatek, doskonale komponuje się z dziczyzną, drobiem, rybami i owocami morza.


marca:

Bio Planet


Ekologiko Ekologiko Ecological Ekologiko Ekologiko Ecological
quinoa white 250 g
44,76zł/kg

precio: 11,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-30
Ekologiko Ekologiko Ecologica Ekologiko Ekologiko Ecologica
Quinua Tricolor 250 g
42,32zł/kg

precio: 10,58 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-05-07
Kupiec arroz blanco Kupiec arroz blanco
1 kg

precio: 8,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-03-31
Kupiec arroz precocido 4 bolsas Kupiec arroz precocido 4 bolsas
400 g
17,03zł/kg

precio: 6,81 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-06-30
Sonko Arroz blanco de grano largo Sonko Arroz blanco de grano largo
Sonko 1 kg

precio: 7,32 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-02
Kupiec Merchant Arroz Blanco 4x100 Kupiec Merchant Arroz Blanco 4x100
g 400 g
12,00zł/kg

precio: 4,80 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-30
Cenos de grano largo 4x100g arroz Cenos de grano largo 4x100g arroz
blanco 400. g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-09-30
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
Basmati Integral 500 g
23,78zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5