condimento para sopas.

Winiary
57condimento para sopas.
WINIARY Przyprawa do zup i drugich dań to klasyk, który od lat pomaga wydobyć pełnię smaku z codziennych potraw. To niezastąpiona przyprawa, idealna zarówno do domowych zup, jak i dań głównych – od mięs, przez sosy, po dania jednogarnkowe. Jej starannie skomponowana, tradycyjna receptura sprawia, że potrawy stają się bardziej wyraziste, aromatyczne i po prostu pyszne. Duże, ekonomiczne opakowanie 1 kg świetnie sprawdzi się w intensywnym, domowym gotowaniu oraz w gastronomii, zapewniając wygodę i powtarzalność smaku. • Podkreśla smak zup, sosów i drugich dań • Uniwersalna przyprawa do codziennego gotowania • Duże opakowanie 1 kg – idealne do częstego użycia • Sprawdzona jakość i smak marki WINIARY
condimento para sopas.condimento para sopas.
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

12,16 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085010923

5900085010923

precio: 12,16 zł

comprar 6 szt. para 11.98 zł/szt
12.16 PLN 2027-10-30 NewCondition
woda, sól, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), ocet, glukoza, aromaty (z selerem)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna78 kJ/18 kcal
Tłuszcz0,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,0 g
Węglowodany2,2 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik0,0 g
Białko2,4 g
Sól22,5 g

Seler : Zawiera
WINIARY Przyprawa do zup i drugich dań to klasyk, który od lat pomaga wydobyć pełnię smaku z codziennych potraw. To niezastąpiona przyprawa, idealna zarówno do domowych zup, jak i dań głównych – od mięs, przez sosy, po dania jednogarnkowe. Jej starannie skomponowana, tradycyjna receptura sprawia, że potrawy stają się bardziej wyraziste, aromatyczne i po prostu pyszne. Duże, ekonomiczne opakowanie 1 kg świetnie sprawdzi się w intensywnym, domowym gotowaniu oraz w gastronomii, zapewniając wygodę i powtarzalność smaku. • Podkreśla smak zup, sosów i drugich dań • Uniwersalna przyprawa do codziennego gotowania • Duże opakowanie 1 kg – idealne do częstego użycia • Sprawdzona jakość i smak marki WINIARY
marca:Winiary
Nombre del producto regulado legalmente:Przyprawa w płynie do zup i drugich dań.
Otra información:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Niewielki osad nie jest wadą wyrobu - w przypadku powstania należy wstrząsnąć.
Tipo de embalaje:Butelka szklana
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.




    Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
    210 g
    16,38zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Maggi líquido condimento Maggi líquido condimento
    960 g
    18,54zł/kg

    precio: 17,80 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Lima Salsa de Soja Suave Lima Lima Salsa de Soja Suave Lima
    Shuyu BIO 250 ml
    79,04zł/l

    precio: 19,76 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2028-01-13
    Pamapol Salsa de soja Goong con un Pamapol Salsa de soja Goong con un
    contenido reducido de sal 150 ml
    39,93zł/l

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-02-27
    Octim Crema balsámica con sabor a Octim Crema balsámica con sabor a
    frambuesa Octim 310 g
    44,32zł/kg

    precio: 13,74 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-04-03
    Octim Crema balsámica con sabor a Octim Crema balsámica con sabor a
    cereza Octim 310 g
    44,32zł/kg

    precio: 13,74 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-04-03
    Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
    ​​cubos ) vegetal 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa de champiñones en Winiary salsa de champiñones en
    polvo 30 g
    122,33zł/kg

    precio: 3,67 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa en polvo de tomate Winiary salsa en polvo de tomate
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
    azúcar con el azúcar 60 g
    38,67zł/kg

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary gelatina de limón Winiary gelatina de limón
    71 g
    39,30zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5