The Lorenz Bahlsen Snack-World to niemieckie przedsiębiostwo spożywcze, który powstało po podziale koncernu Bahlsen pierwotnie produkującego słodkie i słone przekąski, w tym słone paluszki, w 1999. Nowa firma, na której czele stanął Lorenz Bahlsen, w 2001 przejęła produkcję wszystkich przekąsek dotychczasowo sygnowanych zielonym logiem Bahlsen Picanterie. Koncern ma swoje filie w Austrii, Polsce i Rosji. Produkty marki Lorenz możesz zamówić w naszym sklepie pod dowolny adres w Polsce z dostawą na jutro, a także za granicę. Kupuj dla siebie lub zrób prezent swoim bliskim.

 
5905187107441 5905187107441 Lorenz
Lorenz Cebolla Verde Chipsletten Lorenz Cebolla Verde Chipsletten
con cebollino Patatas fritas 100 g
76,60zł/kg

precio: 7,66 zł

PLN
1
3
Lorenz Cebolla Verde Chipsletten
4 5
4 2 Lorenz Cebolla Verde Chipsletten
fecha de caducidad 2027-03-14
5905187107441 5905187107441 Lorenz
Lorenz Cebolla Verde Chipsletten Lorenz Cebolla Verde Chipsletten
con cebollino Patatas fritas 100 g
79,70zł/kg

precio: 7,97 zł

PLN
1
15
Lorenz Cebolla Verde Chipsletten
4 5
4 2 Lorenz Cebolla Verde Chipsletten
fecha de caducidad 2027-05-27
5905187124202 5905187124202 Lorenz
Lorenz Lorenz Rural patatas chips Lorenz Lorenz Rural patatas chips
crema con cebolla 130 g
59,69zł/kg

precio: 7,76 zł

PLN
1
8
Lorenz Lorenz Rural patatas chips
5 5
5 2 Lorenz Lorenz Rural patatas chips
fecha de caducidad 2027-02-24
5905187104419 5905187104419 Lorenz
Lorenz chipsletten fromage con Lorenz chipsletten fromage con
cebollino papas fritas en un tubo 100 g
76,20zł/kg

precio: 7,62 zł

PLN
1
31
Lorenz chipsletten fromage con
5 5
5 3 Lorenz chipsletten fromage con
fecha de caducidad 2027-05-14
5905187104372 5905187104372 Lorenz
Lorenz chipsletten papas fritas Lorenz chipsletten papas fritas
pimentón sur en un tubo 100 g
76,20zł/kg

precio: 7,62 zł

PLN
1
11
Lorenz chipsletten papas fritas
4 5
4.5 6 Lorenz chipsletten papas fritas
fecha de caducidad 2027-05-19
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5