Jutrzenka to marka galaretek i innych słodyczy. Teraz możesz kupić produkty Jutrzenka w naszym sklepie internetowym z dostawą pod dowolny adres w Polsce z dostawą na jutro, a także do krajów Unii Europejskiej. Zrób słodki prezent sobie lub swoim bliskim. Przy większym zamówieniu - dostawa gratis! Nie czekaj i zamów już dziś przez internet!

 
5900352001814 5900352001814 Jutrzenka
Jutrzenka mella en jalea de Jutrzenka mella en jalea de
chocolate y naranja 190 g
72,53zł/kg

precio: 13,78 zł

PLN
1
3
Jutrzenka mella en jalea de
5 5
5 2 Jutrzenka mella en jalea de
fecha de caducidad 2027-05-30
5900352000770 5900352000770 Jutrzenka
Jutrzenka mella jalea de chocolate Jutrzenka mella jalea de chocolate
cereza 190 g
72,53zł/kg

precio: 13,78 zł

PLN
1
4
Jutrzenka mella jalea de chocolate
5 5
5 2 Jutrzenka mella jalea de chocolate
fecha de caducidad 2027-06-30
5900352002576 5900352002576 Jutrzenka
Jutrzenka mella jalea de grosella Jutrzenka mella jalea de grosella
en el chocolate negro 190 g
72,53zł/kg

precio: 13,78 zł

PLN
1
2
Jutrzenka mella jalea de grosella
5 5
5 4 Jutrzenka mella jalea de grosella
fecha de caducidad 2027-03-30
5900352001821 5900352001821 Jutrzenka
Jutrzenka mella jalea en el Jutrzenka mella jalea en el
chocolate de limón 190 g
74,37zł/kg

precio: 14,13 zł

PLN
1
10
Jutrzenka mella jalea en el
5 5
5 1 Jutrzenka mella jalea en el
fecha de caducidad 2027-05-30
5900352004266 5900352004266 Jutrzenka
Jutrzenka obleas | familia con el Jutrzenka obleas | familia con el
sabor de coco 180 g
24,72zł/kg

precio: 4,45 zł

PLN
1
19
Jutrzenka obleas | familia con el
4 5
4.5 11 Jutrzenka obleas | familia con el
fecha de caducidad 2027-06-30
5900352000688 5900352000688 Jutrzenka
Jutrzenka obleas | familia con el Jutrzenka obleas | familia con el
sabor de fresa y nata 180 g
24,39zł/kg

precio: 4,39 zł

PLN
1
20
Jutrzenka obleas | familia con el
4 5
4.5 9 Jutrzenka obleas | familia con el
fecha de caducidad 2027-07-30
5900352006284 5900352006284 Jutrzenka
Jutrzenka obleas | familia con el Jutrzenka obleas | familia con el
sabor de limón 180 g
24,89zł/kg

precio: 4,48 zł

PLN
1
23
Jutrzenka obleas | familia con el
5 5
5 7 Jutrzenka obleas | familia con el
fecha de caducidad 2027-07-30
5900352001555 5900352001555 Jutrzenka
Jutrzenka | Barquillos de cacao Jutrzenka | Barquillos de cacao
familia 180 g
23,50zł/kg

precio: 4,23 zł

PLN
1
23
Jutrzenka | Barquillos de cacao
5 5
5 6 Jutrzenka | Barquillos de cacao
fecha de caducidad 2027-07-30
5900352000480 5900352000480 Jutrzenka
Jutrzenka | Obleas de la familia Jutrzenka | Obleas de la familia
del cacao - crema 180 g
26,06zł/kg

precio: 4,69 zł

PLN
1
9
Jutrzenka | Obleas de la familia
4 5
4.5 10 Jutrzenka | Obleas de la familia
fecha de caducidad 2027-07-30
5900352001883 5900352001883 Jutrzenka
Jutrzenka | Obleas familia, crema Jutrzenka | Obleas familia, crema
180 g
23,72zł/kg

precio: 4,27 zł

PLN
1
16
Jutrzenka | Obleas familia, crema
4 5
4.5 8 Jutrzenka | Obleas familia, crema
fecha de caducidad 2027-07-30
5900352001883 5900352001883 Jutrzenka
Jutrzenka | Obleas familia, crema Jutrzenka | Obleas familia, crema
180 g
23,94zł/kg

precio: 4,31 zł

PLN
1
15
Jutrzenka | Obleas familia, crema
4 5
4.5 8 Jutrzenka | Obleas familia, crema
fecha de caducidad 2027-08-30
5900352002514 5900352002514 Jutrzenka
Jutrzenka | Obleas maní familia Jutrzenka | Obleas maní familia
Jutrzenka | Obleas maní familia
4 5
4.5 14 Jutrzenka | Obleas maní familia
fecha de caducidad 2027-08-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5