cereales choco piegołaki

Mlekołaki
55
Niezłe.cereales choco piegołaki
54cereales choco piegołaki
cereales choco piegołakicereales choco piegołaki
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

27,36 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049011614

5900049011614

precio: 6,84 zł

6.84 PLN 2027-08-30 NewCondition
mąka (71 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (26 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, skrobia pszenna, kakao (1,8 %), substancja spulchniająca: węglany sodu, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (0,5 %), sól, aromaty, olej rzepakowy, substancje wzbogacające: niacyna, witamina B6, tiamina, witamina D
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia1609 kJ / 380 kcal
tłuszcz2,2 g
w tym kwasy nasycone0,9 g
węglowodany80 g
w tym cukry27 g
błonnik4,0 g
białko8,0 g
sól0,89 g
witamina D0,75 µg (15 %)*
tiamina (witamina B1)0,24 mg (22 %)*
niacyna (witamina B3)2,4 mg (15 %)*
witamina B60,29 mg (21 %)*
fosfor105 mg (15 %)*
żelazo2,5 mg (18 %)*
miedź0,15 mg (15 %)*
mangan1,0 mg (50 %)*
*% referencyjnych wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
8 witamin i minerałów, pełne ziarno, bez oleju palmowego & syropu glukozowego, Polska Marka
marca:Lubella
Sobre la marca:Lubella Tradycja od 1881 Spróbuj także innych płatków Lubella Ryżowe chrupersy
Nombre del producto regulado legalmente:Zbożowe chrupki w kształcie ciasteczek o smaku czekoladowym wzbogacone w witaminy.
Conservación:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
Dirección de devolución:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Adam , 2021-07-15 14:02:01Niezłe.



Lubella conchas de chocolate Lubella conchas de chocolate
cereales mlekołaki 250 g
23,96zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-08-30
Mlekołaki bolas de chocolate de Mlekołaki bolas de chocolate de
cereales 250 g
27,36zł/kg

precio: 6,84 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-06-30
Mlekołaki Anillos de cereales Mlekołaki Anillos de cereales
Honey 250 g
24,72zł/kg

precio: 6,18 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-08-30
Kupiec avena montaña Kupiec avena montaña
400 g
12,48zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-09-30
Kupiec Comerciante de avena Kupiec Comerciante de avena
instantánea 400 g
12,48zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-30
Kupiec Gachas Nosh con ciruelas Kupiec Gachas Nosh con ciruelas
50 g
54,20zł/kg

precio: 2,71 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-08-30
Kupiec Gachas Nosh con fresas Kupiec Gachas Nosh con fresas
50 g
54,20zł/kg

precio: 2,71 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-06-30
Kupiec Nosh avena del arándano Kupiec Nosh avena del arándano
frambuesa 50 g
54,20zł/kg

precio: 2,71 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5