arándanos Sante

Sante
41arándanos Sante
arándanos Santearándanos Sante
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-18

pojemność

cena za kilogram

65,40 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617003584

5900617003584

precio: 6,54 zł

6.54 PLN 2027-02-18 NewCondition
żurawina suszona 60 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna1406 kJ/ 332 kcal
Tłuszcz1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany77 g
w tym cukry65 g
Błonnik5,7 g
Białko0 g
Sól<0,01 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Sante
Nombre del producto regulado legalmente:Żurawina.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:Sante sp. z o.o. ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
    endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
    123,30zł/kg

    precio: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-04
    Bakalland Bakalland arándanos Bakalland Bakalland arándanos
    secos 100 g
    58,20zł/kg

    precio: 5,82 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
    endulzado con jugo de manzana BIO 100 g
    145,40zł/kg

    precio: 14,54 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2028-01-16
    Bakalland fechas sin hueso Bakalland fechas sin hueso
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Bio Planet Jengibre Confitado Bio Bio Planet Jengibre Confitado Bio
    Planet BIO 100 g
    72,90zł/kg

    precio: 7,29 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-24
    Bio Planet Aros de Manzana Seca Bio Planet Aros de Manzana Seca
    Bio Planet BIO 100 g
    158,40zł/kg

    precio: 15,84 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-02-16
    Bio Planet Bio Planet Bayas de Bio Planet Bio Planet Bayas de
    goji secas BIO 100 g
    105,90zł/kg

    precio: 10,59 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-07-04
    Bio Planet Anillos de Piña Seca Bio Planet Anillos de Piña Seca
    Bio Planet BIO 100 g
    146,70zł/kg

    precio: 14,67 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-10-02
    Sante Cereales muesli Tropical Sante Cereales muesli Tropical
    fecha de caducidad 2027-07-17
    Sante Sante cereales muesli Sante Sante cereales muesli
    crujiente de chocolate con plátano 350 g
    24,74zł/kg

    precio: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-07-07
    Sante cereales de granola Sante cereales de granola
    crujiente, 350 g de fruta 350 g
    24,74zł/kg

    precio: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-07-09
    Sante Fruto de cereales muesli Sante Fruto de cereales muesli
    - Frutas 350 g
    22,83zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-06-23
    Sante salvado de avena Sante salvado de avena
    150 g
    22,07zł/kg

    precio: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-04-07
    Sante wysokobłonnikowe salvado de Sante wysokobłonnikowe salvado de
    avena 200 g
    20,80zł/kg

    precio: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-06-29
    Sante la caña de azúcar sin Sante la caña de azúcar sin
    refinar demerara 500 g
    12,62zł/kg

    precio: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante caña de azúcar Demerara Sante caña de azúcar Demerara
    pequeña sin refinar 500 g
    12,72zł/kg

    precio: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5