Szanowni Państwo,

 

w związku z bardzo dużą ilością zamówień, wysyłka towaru odbywa się z opóźnieniem - przewidujemy, że zamówienia złożone teraz (9 kwietnia 2020) zostaną wysłane dopiero po świętach wielkanocnych z dostawą na piątek 17 kwietnia (za wyjątkiem dostaw na terenie Trójmiasta i okolic, które zrealizujemy własnym transportem w środę 15 kwietnia 2020). Aktualny możliwy termin wysyłki i termin dostawy podawany jest w podglądzie koszyka po prawej stronie ekranu, a także podczas finalizacji zamówienia i w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

 

W związku z epidemią koronawirusa przechodzimy na system dostaw bezkontaktowych, kurier będzie zostawiał paczkę pod drzwiami. Przy takiej dostawie niestety nie ma możliwości wykonania płatności u kuriera, zatem opcja wysyłki za pobraniem oraz płatność kartą u kierowcy została wyłączona do zakończenia epidemii.

 

Prosimy o tymczasowe ograniczenie kontaktu telefonicznego do niezbędnego minimum, większość pracowników obsługi klienta została skierowana do kompletowania i pakowania zamówień, żeby przyspieszyć realizację wysyłek.

 

Sytuacja jest dynamiczna i nie wszystkie zamówienia udaje się nam dostarczyć w terminie wskazanym w zamówieniu. Niektóre zamówienia zawierają ponad 100 pozycji asortymentowych i ważą ponad 100 kg, co powoduje, że ich kompletowanie i pakowanie jest czasochłonne. Pracujemy na 2 zmiany od 6 rano do północy, żeby nadrobić zaległości. Aktualnie jesteśmy w stanie skompletować i spakować około 500-1000 zamówień dziennie. Serdecznie przepraszamy za opóźnienie.

 

Skuteczność kompletowania zamówień jest rzędu 98% - jeśli jakiś produkt z Państwa zamówienia nie zostanie spakowany, dostaniecie Państwo zwrot pieniędzy za ten produkt na kartę którą opłacono zamówienie lub na nr konta bankowego z którego opłacono zamówienie.

 

Duża część towarów została wyprzedana.

 

Codziennie przyjmujemy nowe dostawy towaru, ale zainteresowanie jest tak duże, że część nowych dostaw sprzedaje się w ciągu kilku godzin. Niestety mamy ograniczone moce przerobowe.

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Jana z Kolna 36 Gdynia 81-351 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5