Ensalada Winiary Mayonesa

Winiary
52Ensalada Winiary Mayonesa
Majonez sałatkowy WINIARY podkreśla i dopełnia smaki, łącząc ze sobą różnorodne warzywa i mięsa lub wędliny, ryby, owoce morza, ryże czy makarony. Dodaje charakteru sałatkom i surówkom, ale świetnie się sprawdzi również jako dodatek do codziennych kanapek, jajek, wędlin i past kanapkowych. Majonez sałatkowy idealnie pasuje do gęstych dipów i sosów na bazie śmietany lub twarożków. Można go wykorzystać także do połączenia warstw ozdobnych tartinek lub w daniach doprawionych kompozycją ziół do pizzy, ziołami prowansalskimi czy pieprzem ziołowym. WINIARY Majonez sałatkowy to: • Wyrazisty dodatek do sałatek i surówek. • Dobra baza do gęstych sosów i dipów. • Pyszny majonez polecany również do kanapek, jajek i wędlin. • Dostępny w słoiku o pojemności 300 ml. Wyrazisty smak Majonezu Sałatkowego WINIARY docenią zwłaszcza osoby preferujące ostrzejsze potrawy.
Ensalada Winiary MayonesaEnsalada Winiary Mayonesa
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-25

pojemność

cena za litr

34,90 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036216012

7613036216012

precio: 10,47 zł

10.47 PLN 2027-01-25 NewCondition
Winiary Ensalada Winiary Mayonesa Winiary Ensalada Winiary Mayonesa
fecha de caducidad 2027-02-08
olej rzepakowy, woda, żółtko jaja 5,0 %, ocet, musztarda (woda, gorczyca, ocet, sól, cukier, przyprawy, barwnik: kurkumina), cukier, skrobia kukurydziana, sól, czosnek, aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa EDTA)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 ml
Wartość energetyczna2442 kJ
Wartość energetyczna593 kcal
Tłuszcz63,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone5,0 g
Węglowodany4,6 g
w tym cukry3,4 g
Błonnik0,1 g
Białko1,1 g
Sól0,88 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 20 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Jaja : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Majonez sałatkowy WINIARY podkreśla i dopełnia smaki, łącząc ze sobą różnorodne warzywa i mięsa lub wędliny, ryby, owoce morza, ryże czy makarony. Dodaje charakteru sałatkom i surówkom, ale świetnie się sprawdzi również jako dodatek do codziennych kanapek, jajek, wędlin i past kanapkowych. Majonez sałatkowy idealnie pasuje do gęstych dipów i sosów na bazie śmietany lub twarożków. Można go wykorzystać także do połączenia warstw ozdobnych tartinek lub w daniach doprawionych kompozycją ziół do pizzy, ziołami prowansalskimi czy pieprzem ziołowym. WINIARY Majonez sałatkowy to: • Wyrazisty dodatek do sałatek i surówek. • Dobra baza do gęstych sosów i dipów. • Pyszny majonez polecany również do kanapek, jajek i wędlin. • Dostępny w słoiku o pojemności 300 ml. Wyrazisty smak Majonezu Sałatkowego WINIARY docenią zwłaszcza osoby preferujące ostrzejsze potrawy.
marca:Winiary
Nombre del producto regulado legalmente:Majonez sałatkowy.
Otra información:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservación:Przechowywać w miejscu suchym, zaciemnionym i chłodnym (zalecana temperatura 4℃-20℃), a po otwarciu słoika w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Winiary Mayonesa decorativo Winiary Mayonesa decorativo
    Winiary 300 g
    35,13zł/kg

    precio: 10,54 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-06
    Roleski Mayonesa de mesa Roleski Roleski Mayonesa de mesa Roleski
    280 g
    25,46zł/kg

    precio: 7,13 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-07-20
    Roleski Mayonesa de mesa Roleski Roleski Mayonesa de mesa Roleski
    850 ml
    18,53zł/l

    precio: 15,75 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-07-23
    Kielecki Społem mayonesa Kielce Kielecki Społem mayonesa Kielce
    310 g
    31,19zł/kg

    precio: 9,67 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-11-21
    Bio Bandits Mayonesa vegana Bio Bio Bandits Mayonesa vegana Bio
    Bandits BIO 370 ml
    37,81zł/l

    precio: 13,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-07-18
    PRECIO REDUCIDO -27%
    Roleski Mayonesa vegana Roleski Roleski Mayonesa vegana Roleski
    285 ml
    21,02zł/l

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2026-11-28
    Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
    ​​cubos ) vegetal 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa de champiñones en Winiary salsa de champiñones en
    polvo 30 g
    122,33zł/kg

    precio: 3,67 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa en polvo de tomate Winiary salsa en polvo de tomate
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
    210 g
    16,38zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
    azúcar con el azúcar 60 g
    38,67zł/kg

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary gelatina de limón Winiary gelatina de limón
    71 g
    39,30zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary Caldo winiary en cubos de Winiary Caldo winiary en cubos de
    ternera (6 cubos) 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5