Granos de cebada perlada premium Szczytno, fina

Szczytno
43Granos de cebada perlada premium Szczytno, fina
Kasza jęczmienna perłowa charakteryzuje się wysokimi walorami smakowymi i odżywczymi. Wieloletnia tradycja i wysoka jakość wytwarzania sprawia, że stanowi ona znakomity dodatek do różnych potraw, szczególnie do zup i mięs.
Granos de cebada perlada premium Szczytno, finaGranos de cebada perlada premium Szczytno, fina
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-26

pojemność

cena za kilogram

9,35 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827006506

5906827006506

precio: 3,74 zł

3.74 PLN 2027-09-26 NewCondition
Szczytno Granos de cebada perlada Szczytno Granos de cebada perlada
premium Szczytno, fina 400 g
9,63zł/kg

precio: 3,85 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2028-01-30

100% kasza jęczmienna perłowa drobna


Wartości odżywcze (%)suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna 1429 kJ/338 kcal
Tłuszcz 2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 69 g
w tym cukry 0,5 g
Błonnik 7 g
Białko 7 g
Sól 0,01 g

Jęczmień : Zawiera
Kasza jęczmienna perłowa charakteryzuje się wysokimi walorami smakowymi i odżywczymi. Wieloletnia tradycja i wysoka jakość wytwarzania sprawia, że stanowi ona znakomity dodatek do różnych potraw, szczególnie do zup i mięs.
marca:Szczytno Premium
Nombre del producto regulado legalmente:Kasza jęczmienna perłowa
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Zgrzewane
Dirección del productor:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
Dirección de devolución:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Cenos Mazurska cebada Cenos Mazurska cebada
    400 g
    8,00zł/kg

    precio: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-12-30
    Cenos Cenos, cereales de cebada Cenos Cenos, cereales de cebada
    Wiejska 4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    precio: 3,20 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Cenos grañones cascado cebada Cenos grañones cascado cebada
    Kujawski 4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    precio: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-12-30
    Sonko Granos de cebada Sonko Sonko Granos de cebada Sonko
    Country 4x100g 400 g
    14,58zł/kg

    precio: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-03-01
    Szczytno perla cebada Promedio Szczytno perla cebada Promedio
    400 g
    9,38zł/kg

    precio: 3,75 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-10-29
    Cenos Cebada perlada Cenos 4x100g Cenos Cebada perlada Cenos 4x100g
    400 g
    8,00zł/kg

    precio: 3,20 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Kupiec grañones comerciante Kupiec grañones comerciante
    cebada 4x100g 400 g
    11,60zł/kg

    precio: 4,64 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Szczytno szytno instantánea copos Szczytno szytno instantánea copos
    de espelta 400 g
    21,20zł/kg

    precio: 8,48 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2027-06-17
    Szczytno copos de avena Szczytno copos de avena
    instantáneos szytno 400 g
    12,23zł/kg

    precio: 4,89 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-10-21
    Szczytno Copos de trigo sarraceno Szczytno Copos de trigo sarraceno
    instantánea 400 g
    19,50zł/kg

    precio: 7,80 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-10-02
    Szczytno Copos de centeno Szczytno Copos de centeno
    instantánea szytno 400 g
    13,15zł/kg

    precio: 5,26 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-07-03
    Szczytno 5 de cereales muesli con Szczytno 5 de cereales muesli con
    pasas 400 g
    18,13zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-06-13
    Szczytno Szczytno copos de cebada Szczytno Szczytno copos de cebada
    instantánea 400 g
    13,43zł/kg

    precio: 5,37 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-22
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5