SoWell Mantequilla de Cacahuete con trozos de frutos secos 100%

SoWell
55
5SoWell Mantequilla de Cacahuete con trozos de frutos secos 100%
52SoWell Mantequilla de Cacahuete con trozos de frutos secos 100%
SoWell Mantequilla de Cacahuete con trozos de frutos secos 100%SoWell Mantequilla de Cacahuete con trozos de frutos secos 100%
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

32,48 zł / kg

kraj

País de origen

Indie

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905279458628

5905279458628

precio: 12,99 zł

comprar 12 szt. para 12.80 zł/szt
12.99 PLN 2028-04-30 NewCondition
orzechy arachidowe prażone
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza (w 100 g)
Wartość energetyczna:2787 kJ / 666 kcal
Tłuszcz:55 g
w tym kwasy nasycone:8,4 g
Węglowodany:17 g
w tym cukry:5,5 g
Białko:25 g
Sól:0 g

Orzeszki ziemne : Zawiera
bez dodatku cukru i soli, źródło białka
marca:So Well
Nombre del producto regulado legalmente:Krem orzechowy 100 % z kawałkami orzechów.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem / nr partii: patrz na zakrętce. Przechowywać w temperaturze pokojowej, po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca.
Preparación y uso:Olej z orzechów na powierzchni kremu jest zjawiskiem naturalnym. Zamieszać przed spożyciem.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Indie
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2026-01-19 14:57:185



Amaizin Pasta de coco orgánico Amaizin Pasta de coco orgánico
Amaizin 200 g
84,95zł/kg

precio: 16,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-12-08
Bio Food Pasta de sésamo Tahini Bio Food Pasta de sésamo Tahini
Bio Food BIO 180 g
91,28zł/kg

precio: 16,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-09-19
Sante mantequilla de cacahuete Sante mantequilla de cacahuete
sante con trozos de nueces 350 g 350 g
34,26zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-22
Primaeco Mantequilla de maní Primaeco Mantequilla de maní
Primaeco 100% BIO sin sal ni azúcar añadidos 360 g
74,03zł/kg

precio: 26,65 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-11-25
HORIZON Crema de anacardos Horizon HORIZON Crema de anacardos Horizon
BIO 350 g
123,63zł/kg

precio: 43,27 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-28
Terrasana Terrasana Crema de Terrasana Terrasana Crema de
anacardos tostados BIO 500 g
100,76zł/kg

precio: 50,38 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-11-03
HORIZON Pasta de sésamo Horizon HORIZON Pasta de sésamo Horizon
Tahini BIO 650 g
59,17zł/kg

precio: 38,46 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-02-28
Sante Sante Go On Crema de Sante Sante Go On Crema de
avellanas con trocitos de nueces 500 g
29,98zł/kg

precio: 14,99 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-02-20
SoWell Jarabe de Arce SoWell BIO SoWell Jarabe de Arce SoWell BIO
BIO
Jarabe de Arce SoWell BIO Jarabe de Arce SoWell BIO
189 ml
141,43zł/l

precio: 26,73 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-05-01
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5