salsa en polvo de tomate

Winiary
32salsa en polvo de tomate
Ten produkt powstał z suszonych składników. Suszenie pozwala w naturalny sposób zachować na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu.
salsa en polvo de tomatesalsa en polvo de tomate
masa netto

masa netto

33 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

111,21 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085009996

5900085009996

precio: 3,67 zł

3.67 PLN 2027-05-30 NewCondition
suszone warzywa 31,8 % (pomidor 28,7 %, czerwona papryka*), cukier*, mąka pszenna*, skrobia ziemniaczana*, sól, olej palmowy, aromaty, zagęszczony sok z buraka*, skrobia kukurydziana*, bazylia, kwas (kwas cytrynowy), pieprz czarny*, * naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna157 kJ
Wartość energetyczna37 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany6,7 g
w tym cukry3,2 g
Błonnik0,7 g
Białko0,8 g
Sól9,6 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Ten produkt powstał z suszonych składników. Suszenie pozwala w naturalny sposób zachować na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu.
Características:po prostu dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami*, * naturalne składniki
marca:Winiary
Sobre la marca:
Nombre del producto regulado legalmente:Sos pomidorowy.
Otra información:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przyrządzenia: 3 min., 4 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 300 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 3 minuty, często mieszając. Dodaj nasz sos do gołąbków lub klopsików, podaj z puree ziemniaczanym i gotowanymi warzywami.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Winiary salsa de champiñones en Winiary salsa de champiñones en
    polvo 30 g
    122,33zł/kg

    precio: 3,67 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Cykoria salsa de hongos Cykoria salsa de hongos
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Cykoria salsa de Hunter Cykoria salsa de Hunter
    fecha de caducidad 2027-12-30
    Cykoria salsa de tomate Cykoria salsa de tomate
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Cykoria salsa blanca Cykoria salsa blanca
    fecha de caducidad 2027-06-06
    Cykoria Salsa de asado de Luz Cykoria Salsa de asado de Luz
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
    ​​cubos ) vegetal 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
    210 g
    16,38zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
    azúcar con el azúcar 60 g
    38,67zł/kg

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary gelatina de limón Winiary gelatina de limón
    71 g
    39,30zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Winiary Caldo winiary en cubos de Winiary Caldo winiary en cubos de
    ternera (6 cubos) 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5