Sante lentejas verdes

Sante Soczewica jest jedną z najstarszych roślin uprawnych. Charakteryzuje się wysoką zawartością białka. Soczewicę zieloną polecamy jako dodatek do potraw z kasz i ryżu oraz do sałatek, farszu do krokietów, past i zup.
Sante lentejas verdesSante lentejas verdes
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-03-09

pojemność

cena za kilogram

22,17 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617001108

5900617001108

precio: 7,76 zł

7.76 PLN 2028-03-09 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1302 kJ / 308 kcal
Tłuszcz1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany46 g
w tym cukry1,2 g
Błonnik8,9 g
Białko24 g
Sól0,03 g
Witaminy:
Tiamina (wit. B1)0,41 mg (37 %)*
Ryboflawina (wit. B2)0,27 mg (19 %)*
Niacyna (wit. PP)6,4 mg (40 %)*
Kwas foliowy110 µg (55 %)*
Składniki mineralne:
Potas940 mg (47 %)*
Fosfor350 mg (50 %)*
Magnez110 mg (29 %)*
Żelazo11 mg (79 %)*
Cynk3,9 mg (39 %)*
*% referencyjnej wartości spożycia dla osób dorosłych.
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Soczewica jest jedną z najstarszych roślin uprawnych. Charakteryzuje się wysoką zawartością białka. Soczewicę zieloną polecamy jako dodatek do potraw z kasz i ryżu oraz do sałatek, farszu do krokietów, past i zup.
marca:Sante
Nombre del producto regulado legalmente:Soczewica zielona.
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu.
Recetas:Kuchnia Sante Farsz z zielonej soczewicy Składniki: ugotowana soczewica, 1 cebula, jajko, przyprawy: sól, pieprz, majeranek, sos sojowy i inne przyprawy wg upodobania. Sposób przygotowania: Ugotowaną soczewicę przetrzyj przez sito lub zmiksuj. Dodaj podsmażoną, pokrojoną drobno cebulę, jajko, dopraw do smaku solą, pieprzem, sosem sojowym i majerankiem lub inną przyprawą ziołową. Dokładnie wymieszaj. W zależności od upodobań do farszu możesz dodać mielonego mięsa, chudego boczku, kwaszonej kapusty lub pieczarek. Tak przygotowaną masę użyj jako nadzienie do pierogów lub krokietów.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:SANTE sp. z o.o. ul. Jagiellońska 55A 03-301 Warszawa
Dirección de devolución:
Sante lentejas rojas Sante Sante lentejas rojas Sante
350 g
22,17zł/kg

precio: 7,76 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2028-03-30
Bio Planet Semillas de girasol sin Bio Planet Semillas de girasol sin
gluten Bio Planet BIO 350 g
21,06zł/kg

precio: 7,37 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-08-31
Bio Planet Semillas de Calabaza Bio Planet Semillas de Calabaza
BIO Bio Planet Verde Oscuro (Cultivadas en Europa) 350 g
55,51zł/kg

precio: 19,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-12-20
Bio Planet Bio Planet
400 g
34,45zł/kg

precio: 13,78 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-03-09
Bio Planet Lentejas rojas Bio Bio Planet Lentejas rojas Bio
Planet BIO 400 g
26,38zł/kg

precio: 10,55 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-02-28
Bio Planet lentejas verdes Bio Planet lentejas verdes
1 kg

precio: 29,90 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-03-09
Bio Planet LENTEJAS NEGRO BELUGA Bio Planet LENTEJAS NEGRO BELUGA
BIO 400 g - BIO PLANET 400 g
42,15zł/kg

precio: 16,86 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-09-30
Bio Planet Bio Planet Lentils red Bio Planet Bio Planet Lentils red
BIO 1 kg

precio: 21,28 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-02-28
Sante Cereales muesli Tropical Sante Cereales muesli Tropical
fecha de caducidad 2027-07-17
Sante Sante cereales muesli Sante Sante cereales muesli
crujiente de chocolate con plátano 350 g
24,74zł/kg

precio: 8,66 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-07-07
Sante cereales de granola Sante cereales de granola
crujiente, 350 g de fruta 350 g
24,74zł/kg

precio: 8,66 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-07-09
Sante Fruto de cereales muesli Sante Fruto de cereales muesli
- Frutas 350 g
22,83zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-23
Sante salvado de avena Sante salvado de avena
150 g
22,07zł/kg

precio: 3,31 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-04-07
Sante wysokobłonnikowe salvado de Sante wysokobłonnikowe salvado de
avena 200 g
20,80zł/kg

precio: 4,16 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-06-29
Sante la caña de azúcar sin Sante la caña de azúcar sin
refinar demerara 500 g
12,62zł/kg

precio: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante caña de azúcar Demerara Sante caña de azúcar Demerara
pequeña sin refinar 500 g
12,72zł/kg

precio: 6,36 zł

PLN
1
14
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5