Sante Granola Gold Chocolate Naranja

Sante
42Sante Granola Gold Chocolate Naranja
Sante Granola Gold Chocolate NaranjaSante Granola Gold Chocolate Naranja
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-10

pojemność

cena za kilogram

36,70 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617037176

5900617037176

precio: 11,01 zł

11.01 PLN 2027-02-10 NewCondition
Sante Sante Granola Gold Chocolate Sante Sante Granola Gold Chocolate
Naranja 300 g
35,63zł/kg

precio: 10,69 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-01-12
pełnoziarniste płatki owsiane 55,7 %, czekolada belgijska 10 % (miazga kakaowa, cukier, emulgator: lecytyny (z soi); naturalny aromat waniliowy), cukier trzcinowy, syrop ryżowy, olej słonecznikowy, mąka (jęczmienna, kukurydziana), miód, pomarańcza liofilizowana 2 %, sól morska, aromat, substancja spulchniająca: węglany sodu, emulgator: lecytyny (z soi)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1882 kJ
Wartość energetyczna460 kcal
Tłuszcz14 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,2 g
Węglowodany68 g
w tym cukry21 g
Błonnik6,6 g
Białko9,1 g
Sól0,44 g

Migdały : Może zawierać
Jęczmień : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Sante
Nombre del producto regulado legalmente:Granola Gold. Pełnoziarniste płatki zbożowe z czekoladą belgijską i pomarańczą.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Sante Sante Granola Gold Nutty Sante Sante Granola Gold Nutty
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Sante Brownie de granola y cerezas Sante Brownie de granola y cerezas
    Sante Gold 300 g
    33,83zł/kg

    precio: 10,15 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-02-17
    Bio Planet Bio Planet Muesli Bio Planet Bio Planet Muesli
    tropical BIO 300 g
    30,90zł/kg

    precio: 9,27 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-01-16
    Bio Planet Muesli de maní Bio Bio Planet Muesli de maní Bio
    Planet BIO 300 g
    33,30zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-12
    Ekologiko Ekologiko muesli Ekologiko Ekologiko muesli
    orgánico, fruta 300 g
    35,70zł/kg

    precio: 10,71 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-03-30
    Ekologiko Ekologiko Orgánica de Ekologiko Ekologiko Orgánica de
    muesli tropical 300 g
    27,83zł/kg

    precio: 8,35 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-02-25
    Bakalland Bakalland Ba! Granola Bakalland Bakalland Ba! Granola
    czekoladowa 300 g
    31,07zł/kg

    precio: 9,32 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Sante Granola de chocolate de Sante Granola de chocolate de
    Papá Noel 350 g
    27,71zł/kg

    precio: 9,70 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad
    2027-02-25
    Sante Cereales muesli Tropical Sante Cereales muesli Tropical
    fecha de caducidad 2027-07-17
    Sante Sante cereales muesli Sante Sante cereales muesli
    crujiente de chocolate con plátano 350 g
    24,74zł/kg

    precio: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-07-07
    Sante cereales de granola Sante cereales de granola
    crujiente, 350 g de fruta 350 g
    24,74zł/kg

    precio: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-07-09
    Sante Fruto de cereales muesli Sante Fruto de cereales muesli
    - Frutas 350 g
    22,83zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-06-23
    Sante salvado de avena Sante salvado de avena
    150 g
    22,07zł/kg

    precio: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-04-07
    Sante wysokobłonnikowe salvado de Sante wysokobłonnikowe salvado de
    avena 200 g
    20,80zł/kg

    precio: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-06-29
    Sante la caña de azúcar sin Sante la caña de azúcar sin
    refinar demerara 500 g
    12,62zł/kg

    precio: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5