Sante Go On Crema de avellanas con trocitos de nueces

Sante
55
5Sante Go On Crema de avellanas con trocitos de nueces
51Sante Go On Crema de avellanas con trocitos de nueces
Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. Peanut butter to produkt zawierający w składzie 100 % orzeszków arachidowych, bez dodatku oleju palmowego. Przygotowany z myślą o osobach dbających o dietę, które unikają lub ograniczają w codziennym odżywianiu spożycie soli i cukru.
Sante Go On Crema de avellanas con trocitos de nuecesSante Go On Crema de avellanas con trocitos de nueces
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-20

pojemność

cena za kilogram

29,98 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617038265

5900617038265

precio: 14,99 zł

comprar 6 szt. para 14.77 zł/szt
14.99 PLN 2027-02-20 NewCondition
orzeszki ziemne (arachidowe) prażone 84 %, orzeszki ziemne (arachidowe) kawałki 16 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna2500 kJ / 603 kcal
Tłuszcz48 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,4 g
Węglowodany12 g
w tym cukry6,7 g
Błonnik7,6 g
Białko27 g
Sól0,04 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. Peanut butter to produkt zawierający w składzie 100 % orzeszków arachidowych, bez dodatku oleju palmowego. Przygotowany z myślą o osobach dbających o dietę, które unikają lub ograniczają w codziennym odżywianiu spożycie soli i cukru.
marca:Go On
Conservación:Najlepiej spożyć przed:/ numer partii: data i numer partii na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w przeciągu jednego miesiąca.
Preparación y uso:Wytrącanie się oleju arachidowego jest naturalnym procesem, świadczącym o najwyższej jakości produktu. Rekomendujemy wymieszanie kremu przed spożyciem.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:Sante sp. z o.o. ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa Polska
Dirección de devolución:Sante sp. z o.o. ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa Polska
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:07:285



Terrasana Terrasana Crema de Terrasana Terrasana Crema de
anacardos tostados BIO 500 g
100,76zł/kg

precio: 50,38 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-11-03
Amaizin Pasta de coco orgánico Amaizin Pasta de coco orgánico
Amaizin 200 g
84,95zł/kg

precio: 16,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-12-08
Bio Food Pasta de sésamo Tahini Bio Food Pasta de sésamo Tahini
Bio Food BIO 180 g
91,28zł/kg

precio: 16,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-09-19
Sante mantequilla de cacahuete Sante mantequilla de cacahuete
sante con trozos de nueces 350 g 350 g
34,26zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-22
Primaeco Mantequilla de maní Primaeco Mantequilla de maní
Primaeco 100% BIO sin sal ni azúcar añadidos 360 g
74,03zł/kg

precio: 26,65 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-11-25
HORIZON Crema de anacardos Horizon HORIZON Crema de anacardos Horizon
BIO 350 g
123,63zł/kg

precio: 43,27 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-28
HORIZON Pasta de sésamo Horizon HORIZON Pasta de sésamo Horizon
Tahini BIO 650 g
59,17zł/kg

precio: 38,46 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-02-28
SoWell SoWell Mantequilla de SoWell SoWell Mantequilla de
Cacahuete con trozos de frutos secos 100% 400 g
32,48zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-04-30
Sante Cereales muesli Tropical Sante Cereales muesli Tropical
fecha de caducidad 2027-07-17
Sante Sante cereales muesli Sante Sante cereales muesli
crujiente de chocolate con plátano 350 g
24,74zł/kg

precio: 8,66 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-07-07
Sante cereales de granola Sante cereales de granola
crujiente, 350 g de fruta 350 g
24,74zł/kg

precio: 8,66 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-07-09
Sante Fruto de cereales muesli Sante Fruto de cereales muesli
- Frutas 350 g
22,83zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-23
Sante salvado de avena Sante salvado de avena
150 g
22,07zł/kg

precio: 3,31 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-04-07
Sante wysokobłonnikowe salvado de Sante wysokobłonnikowe salvado de
avena 200 g
20,80zł/kg

precio: 4,16 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-06-29
Sante la caña de azúcar sin Sante la caña de azúcar sin
refinar demerara 500 g
12,62zł/kg

precio: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante caña de azúcar Demerara Sante caña de azúcar Demerara
pequeña sin refinar 500 g
12,72zł/kg

precio: 6,36 zł

PLN
1
14
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5