Sante Almendras

Sante Bakaliowa moc z natury! Migdały to znakomita alternatywa dla innych przekąsek. Są polecane wszystkim osobom, które chcą zadbać o prawidłową, urozmaiconą i smaczną dietę. Migdały są zaliczane do super - żywności ze względu na wysoką zawartość cennych witamin i składników mineralnych. Naturalnie wysoka zawartość witamin: E, ryboflawiny i niacyny. Naturalnie wysoka zawartość składników mineralnych: potasu, wapnia, fosforu, magnezu, żelaza i cynku. Naturalne źródło białka Naturalne źródło witamin: tiaminy i kwasu foliowego
Sante AlmendrasSante Almendras
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-20

pojemność

cena za kilogram

88,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617013736

5900617013736

precio: 8,82 zł

comprar 12 szt. para 8.69 zł/szt
8.82 PLN 2026-12-20 NewCondition
Wartości odżywcze (%)produktu w 100 g
Wartość energetyczna 2511 kJ/607 kcal
Tłuszcz51 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,1 g
Węglowodany 6,6 g
w tym cukry 6,6 g
Błonnik 13 g
Białko 24 g
Sól <0,01 g
Witaminy
Witamina E 26.4 mg (220%)*
Tiamina0,25 mg (23%)*
Ryboflawina (Wit. B2)0,7 mg (50%)*
Niacyna6,8 mg (43%)*
Kwas foliowy 48 µg (24%)*
Składniki mineralne
Potas 740 mg (37%)*
Wapń 276 mg (35%)*
Fosfor 490 mg (70%)*
Magnez 278 mg (74%)*
Żelazo 5,2 mg (37%)*
Cynk 3,3 mg (33%)*
*% referencyjnej wartości spożycia dla osób dorosłych.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Bakaliowa moc z natury! Migdały to znakomita alternatywa dla innych przekąsek. Są polecane wszystkim osobom, które chcą zadbać o prawidłową, urozmaiconą i smaczną dietę. Migdały są zaliczane do super - żywności ze względu na wysoką zawartość cennych witamin i składników mineralnych. Naturalnie wysoka zawartość witamin: E, ryboflawiny i niacyny. Naturalnie wysoka zawartość składników mineralnych: potasu, wapnia, fosforu, magnezu, żelaza i cynku. Naturalne źródło białka Naturalne źródło witamin: tiaminy i kwasu foliowego
marca:Bakalia
Nombre del producto regulado legalmente:Migdały łuskane.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Opakowanie wielokrotnie zamykane
Dirección del productor:Sante A. Kowalski sp. j. ul. Jagiellońska 55A 03-301 Warszawa
Dirección de devolución:
Bakalland avellanas Bakalland Bakalland avellanas Bakalland
fecha de caducidad 2027-01-30
Bakalland Bakalland coco desecado Bakalland Bakalland coco desecado
fecha de caducidad
2027-08-30
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Avellanas Bio Planet Bio Planet Avellanas Bio Planet
BIO 100 g
171,50zł/kg

precio: 17,15 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-11-30
Bio Planet Almendras blanqueadas Bio Planet Almendras blanqueadas
Bio Planet BIO 100 g
119,90zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-28
Bio Planet Nueces Bio Planet BIO Bio Planet Nueces Bio Planet BIO
fecha de caducidad 2027-05-04
Bio Planet Bio Planet BIO Pecanas Bio Planet Bio Planet BIO Pecanas
100 g
149,90zł/kg

precio: 14,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-31
Sante Cereales muesli Tropical Sante Cereales muesli Tropical
fecha de caducidad 2027-07-17
Sante Sante cereales muesli Sante Sante cereales muesli
crujiente de chocolate con plátano 350 g
24,74zł/kg

precio: 8,66 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-07-07
Sante cereales de granola Sante cereales de granola
crujiente, 350 g de fruta 350 g
24,74zł/kg

precio: 8,66 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-07-09
Sante Fruto de cereales muesli Sante Fruto de cereales muesli
- Frutas 350 g
22,83zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-23
Sante salvado de avena Sante salvado de avena
150 g
22,07zł/kg

precio: 3,31 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-04-07
Sante wysokobłonnikowe salvado de Sante wysokobłonnikowe salvado de
avena 200 g
20,80zł/kg

precio: 4,16 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-06-29
Sante la caña de azúcar sin Sante la caña de azúcar sin
refinar demerara 500 g
12,62zł/kg

precio: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante caña de azúcar Demerara Sante caña de azúcar Demerara
pequeña sin refinar 500 g
12,72zł/kg

precio: 6,36 zł

PLN
1
14
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5