mantequilla de cacahuete sante con trozos de nueces 350 g

Sante
51mantequilla de cacahuete sante con trozos de nueces 350 g
mantequilla de cacahuete sante con trozos de nueces 350 gmantequilla de cacahuete sante con trozos de nueces 350 g
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-22

pojemność

cena za kilogram

34,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617003454

5900617003454

precio: 11,99 zł

11.99 PLN 2027-05-22 NewCondition
prażone orzeszki arachidowe 90 %, oleje roślinne (słonecznikowy, całkowicie utwardzony rzepakowy, rzepakowy), cukier trzcinowy, sól morska
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna2551 kJ/616 kcal
Tłuszcz50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,8 g
Węglowodany14 g
w tym cukry9,0 g
Błonnik6,9 g
Białko24 g
Sól0,73 g

Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sante
Conservación:Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Preparación y uso:Na powierzchni może wytrącać się cenny olej arachidowy. Rekomendujemy wymieszanie kremu przed spożyciem.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:Sante A. Kowalski sp. j., ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa Polska
Dirección de devolución:Sante A. Kowalski sp. j., ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa Polska
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    HORIZON Crema de anacardos Horizon HORIZON Crema de anacardos Horizon
    BIO 350 g
    123,63zł/kg

    precio: 43,27 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-01-28
    Primaeco Mantequilla de maní Primaeco Mantequilla de maní
    Primaeco 100% BIO sin sal ni azúcar añadidos 360 g
    74,03zł/kg

    precio: 26,65 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-11-25
    Amaizin Pasta de coco orgánico Amaizin Pasta de coco orgánico
    Amaizin 200 g
    84,95zł/kg

    precio: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-12-08
    Bio Food Pasta de sésamo Tahini Bio Food Pasta de sésamo Tahini
    Bio Food BIO 180 g
    91,28zł/kg

    precio: 16,43 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-09-19
    Terrasana Terrasana Crema de Terrasana Terrasana Crema de
    anacardos tostados BIO 500 g
    100,76zł/kg

    precio: 50,38 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-11-03
    HORIZON Pasta de sésamo Horizon HORIZON Pasta de sésamo Horizon
    Tahini BIO 650 g
    59,17zł/kg

    precio: 38,46 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    SoWell SoWell Mantequilla de SoWell SoWell Mantequilla de
    Cacahuete con trozos de frutos secos 100% 400 g
    32,48zł/kg

    precio: 12,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Sante Sante Go On Crema de Sante Sante Go On Crema de
    avellanas con trocitos de nueces 500 g
    29,98zł/kg

    precio: 14,99 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-02-20
    Sante Cereales muesli Tropical Sante Cereales muesli Tropical
    fecha de caducidad 2027-07-17
    Sante Sante cereales muesli Sante Sante cereales muesli
    crujiente de chocolate con plátano 350 g
    24,74zł/kg

    precio: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-07-07
    Sante cereales de granola Sante cereales de granola
    crujiente, 350 g de fruta 350 g
    24,74zł/kg

    precio: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-07-09
    Sante Fruto de cereales muesli Sante Fruto de cereales muesli
    - Frutas 350 g
    22,83zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-06-23
    Sante salvado de avena Sante salvado de avena
    150 g
    22,07zł/kg

    precio: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-04-07
    Sante wysokobłonnikowe salvado de Sante wysokobłonnikowe salvado de
    avena 200 g
    20,80zł/kg

    precio: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-06-29
    Sante la caña de azúcar sin Sante la caña de azúcar sin
    refinar demerara 500 g
    12,62zł/kg

    precio: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante caña de azúcar Demerara Sante caña de azúcar Demerara
    pequeña sin refinar 500 g
    12,72zł/kg

    precio: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5