Mantequilla de maní Primaeco 100% BIO sin sal ni azúcar añadidos

Primaeco Zawiera naturalnie występujące cukry Produkt bezglutenowy Wysoka zawartość błonnika pokarmowego Źródło białka
Mantequilla de maní Primaeco 100% BIO sin sal ni azúcar añadidosMantequilla de maní Primaeco 100% BIO sin sal ni azúcar añadidos
BIO
masa netto

masa netto

360 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-11-25

pojemność

cena za kilogram

74,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900672305371

5900672305371

precio: 26,65 zł

26.65 PLN 2027-11-25 NewCondition
orzeszki arachidowe prażone* 100 %, * - surowce rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2535 kJ / 612 kcal
Tłuszcz50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,9 g
Węglowodany14 g
w tym cukry4,2 g
Błonnik8,0 g
Białko24 g
Sól0,02 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera około 14 sugerowanych porcji produktu.

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Zawiera naturalnie występujące cukry Produkt bezglutenowy Wysoka zawartość błonnika pokarmowego Źródło białka
Características:100 % orzechów, bez dodatku soli, cukru i oleju palmowego, dla wegetarian i wegan
marca:Primavika
Otra información:Znak przekreślonego kłosa - PL-096-035
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca. Olej z orzechów na powierzchni pasty jest zjawiskiem naturalnym.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków
Dirección de devolución:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków
Sante mantequilla de cacahuete Sante mantequilla de cacahuete
sante con trozos de nueces 350 g 350 g
34,26zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-22
Amaizin Pasta de coco orgánico Amaizin Pasta de coco orgánico
Amaizin 200 g
84,95zł/kg

precio: 16,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-12-08
Bio Food Pasta de sésamo Tahini Bio Food Pasta de sésamo Tahini
Bio Food BIO 180 g
91,28zł/kg

precio: 16,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-09-19
HORIZON Crema de anacardos Horizon HORIZON Crema de anacardos Horizon
BIO 350 g
123,63zł/kg

precio: 43,27 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-28
Terrasana Terrasana Crema de Terrasana Terrasana Crema de
anacardos tostados BIO 500 g
100,76zł/kg

precio: 50,38 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-11-03
HORIZON Pasta de sésamo Horizon HORIZON Pasta de sésamo Horizon
Tahini BIO 650 g
59,17zł/kg

precio: 38,46 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-02-28
SoWell SoWell Mantequilla de SoWell SoWell Mantequilla de
Cacahuete con trozos de frutos secos 100% 400 g
32,48zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-04-30
Sante Sante Go On Crema de Sante Sante Go On Crema de
avellanas con trocitos de nueces 500 g
29,98zł/kg

precio: 14,99 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-02-20
Primaeco Mostaza picante BIO Primaeco Mostaza picante BIO
Primaeco 170 g
49,71zł/kg

precio: 8,45 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-12-15
Primaeco Primaeco Remolacha Primaeco Primaeco Remolacha
rallada pychotka sin gluten BIO 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-11-20
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5