Owolovo Rozkoszuj się miksem specjalnie dobranych owoców! To eksplozja słodkich, przyjemnych smaków jabłka, maliny i czerwonej porzeczki zamknięta w aksamitnym musie. Tylko 100 % owoców - jak mus, to mus! Bez dodatku cukrów - zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowy zawrót głowy
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

21,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901958616471

5901958616471

precio: 4,38 zł

4.38 PLN 2027-05-30 NewCondition
przecier z jabłek 85 %, przecier z malin 10 %, przecier z czerwonych porzeczek 5 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna215 kJ / 51 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany11 g
w tym cukry11 g
Błonnik1,3 g
Białko<0,5 g
Sól0 g

Rozkoszuj się miksem specjalnie dobranych owoców! To eksplozja słodkich, przyjemnych smaków jabłka, maliny i czerwonej porzeczki zamknięta w aksamitnym musie. Tylko 100 % owoców - jak mus, to mus! Bez dodatku cukrów - zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowy zawrót głowy
Características:100 % owoców, bez dodatku cukrów!
Advertencia de seguridad:Zakrętka może stanowić zagrożenie dla małych dzieci.
marca:Owolovo
Nombre del producto regulado legalmente:Mus jabłko, malina, czerwona porzeczka. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii w dolnej części opakowania. Przechowuj w temperaturze pokojowej, przed otwarciem wstrząśnij. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Woreczek
Dirección del productor:Real S.A. ul. Świętojańska 13 08-110 Siedlce
Dirección de devolución:Real S.A. ul. Świętojańska 13 08-110 Siedlce
Owolovo OWOLOVO Mousse de cereza, Owolovo OWOLOVO Mousse de cereza,
manzana y cereza 200 g
21,90zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-07-07
Owolovo OWOLOVO Jabłkowo Puré de Owolovo OWOLOVO Jabłkowo Puré de
frutas 200 g
21,90zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-04-08
Owolovo OWOLOVO Mousse de Owolovo OWOLOVO Mousse de
grosellas, manzana y grosellas 200 g
21,90zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-07-16
Owolovo OWOLOVO Gruszkowo Puré de Owolovo OWOLOVO Gruszkowo Puré de
manzana y pera 200 g
21,90zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-05-22
Owolovo OWOLOVO Jagodowo Puré de Owolovo OWOLOVO Jagodowo Puré de
manzana y arándanos 200 g
21,90zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-06-30
Owolovo OWOLOVO Mousse de Owolovo OWOLOVO Mousse de
albaricoque, manzana y albaricoque 200 g
21,90zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-07-08
Owolovo OWOLOVO Mousse de Owolovo OWOLOVO Mousse de
melocotón, manzana y melocotón 200 g
21,90zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-04-17
Owolovo Owolovo Malinowo Mousse de Owolovo Owolovo Malinowo Mousse de
manzana y frambuesa 200 g
21,90zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-07-15
PRECIO REDUCIDO -25%
Owolovo Owolovo Rabarbarowo Mus Owolovo Owolovo Rabarbarowo Mus
jabłkowo- 200 g
16,45zł/kg

precio: 3,29 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-12-02
Owolovo Owolovo Mus owocowy Owolovo Owolovo Mus owocowy
jabłko 200 g
21,90zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-05-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5