Neumarkter Lammsbrau Cerveza ecológica sin alcohol

Lammsbrau

Składniki tego wyśmienitego napoju pochodzą wyłącznie z ekologicznych upraw. Do produkcji użyto samodzielnie wyrabiany słód JĘCZMIENNY oraz suszone szyszki chmielu. Dzięki temu piwo bezalkoholowe z browaru Neumarkter Lammsbräu posiada charakterystyczny i zarazem wyjątkowy smak.
Browar Neumarkter Lammsbräu znajduje się w krainie piwa - Bawarii, w miejscowości Neumarkt koło Norymbergii. Warzy doskonałej jakości piwo już od 1628 roku, zaś od 12-tu lat warzy wyłącznie piwa ekologiczne. Długoletnia tradycja stanowi najlepszą gwarancję jakości.
Zawartość alkoholu <0,5 % obj. 40 % mniej kalorii niż nasze piwo Bio-EdelPils Lammsbräu.

Neumarkter Lammsbrau Cerveza ecológica sin alcohol Neumarkter Lammsbrau Cerveza ecológica sin alcohol
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-01

pojemność

cena za litr

22,64 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4012852001643

4012852001643

precio: 11,32 zł

11.32 PLN 2027-02-01 NewCondition

naturalna woda mineralna, słód JĘCZMIENNY*, chmiel*, kwas węglowy z naturalnej fermentacji. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 109 kJ/26 kcal
Tłuszcz: <0,5 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1 g
Węglowodany: 5,5 g
W tym cukry: 2,9 g
Białko: <0,5 g
Sól: <0,01 g
Kwas foliowy: 18,3 (μg) (9 %)**


Składniki tego wyśmienitego napoju pochodzą wyłącznie z ekologicznych upraw. Do produkcji użyto samodzielnie wyrabiany słód JĘCZMIENNY oraz suszone szyszki chmielu. Dzięki temu piwo bezalkoholowe z browaru Neumarkter Lammsbräu posiada charakterystyczny i zarazem wyjątkowy smak.
Browar Neumarkter Lammsbräu znajduje się w krainie piwa - Bawarii, w miejscowości Neumarkt koło Norymbergii. Warzy doskonałej jakości piwo już od 1628 roku, zaś od 12-tu lat warzy wyłącznie piwa ekologiczne. Długoletnia tradycja stanowi najlepszą gwarancję jakości.
Zawartość alkoholu <0,5 % obj. 40 % mniej kalorii niż nasze piwo Bio-EdelPils Lammsbräu.


Lammsbrau Neumarkter BIO sin Lammsbrau Neumarkter BIO sin
gluten cerveza sin alcohol 330 ml
36,33zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-03-30
Neumarkter Lammsbräu sin alcohol Neumarkter Lammsbräu sin alcohol
bio radler cerveza 330 ml
28,24zł/l

precio: 9,32 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-02-28
Ginger People BIO cerveza de Ginger People BIO cerveza de
jengibre sin gluten sin alcohol 330 ml
23,70zł/l

precio: 7,82 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-17
Iguana Iguana Piwo bezalkoholowe Iguana Iguana Piwo bezalkoholowe
low carb 475 ml
21,03zł/l

precio: 9,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-04-26
Iguana Iguana Piwo bezalkoholowe Iguana Iguana Piwo bezalkoholowe
isotonic 475 ml
21,03zł/l

precio: 9,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-04-25
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5