Melvit Pęczak Kujawski

Kasza pęczak jęczmienny kujawski.
| Wartości odżywcze (%) | suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1431 kJ / 338 kcal |
| Tłuszcz | 1,3 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 71 g |
| - w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 5 g |
| Białko | 8 g |
| Sól | 0,03 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
precio: 5,36 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Granos_de_cebada_Sonko_Country_4x100g_4x100g/26100.htmlprecio: 4,32 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cebada_bolso_4_de_la_perla_4_torebki/28420.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/perla_cebada_Promedio_perlowa_Srednia/32331.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_perla_Cebada/47222.htmlprecio: 4,66 zł
PLN https://es.dodomku.pl/graones_comerciante_cebada_4x100g_4x100g/51631.htmlprecio: 5,36 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Sonko_Cebada_Graones_De_Cebada/52391.html2027-02-28
precio: 5,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_Kujawski/45232.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cebada_Melvit_rural/61459.htmlprecio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.html






Carrito de compras