
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu przed ugotowaniem: W 100 g (1 porcji) produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1516 kJ/358 kcal |
| Tłuszcz | 1,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 73 g |
| w tym cukry | 5,2 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | <0,01 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 4 sugerowane porcje produktu. |
| Jaja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
precio: 5,49 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprecio: 5,32 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Espaguetis_De_Pasta_Lubella/107476.htmlprecio: 5,47 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Cortar_hebras/108238.htmlprecio: 3,89 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Barrenas_de_campo_de_pasta_Polmak/113307.htmlprecio: 3,89 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_de_campo_Polmak_Penne/113309.htmlprecio: 3,88 zł
PLN https://es.dodomku.pl/PolMak_Pasta_pola_makaron_spaghetti/125464.html2029-03-25
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Nitki/126575.html2029-02-17
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Lazanki/126580.htmlprecio: 2,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_gwiazdki/126562.html2028-11-12
precio: 2,61 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Orzo_w_ksztalcie_ryzu/126563.html2029-01-26
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_swiderki/126581.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_kokardki/126583.html2029-02-07
precio: 4 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_piora/126585.htmlprecio: 5,61 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Paccheri/126551.html2028-04-13
precio: 5,86 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Radiatori/126556.html2028-07-05






Carrito de compras