Pasta Lubella Świdry (fusilli) 100% Integral

Lubella
54Pasta Lubella Świdry (fusilli) 100% Integral
Dlaczego nasz makaron smakuje tak dobrze? Dzięki specjalnemu procesowi mielenia ziarna, nasz makaron ma jaśniejszy kolor i lepszy, delikatniejszy smak. Spróbuj! Miedź i cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego Fosfor, mangan i magnez przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego Żelazo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia Wszytko to znajdziesz w każdej porcji makaronu Pełne Ziarno. Zgodnie z obowiązującą piramidą żywieniową, produkty pełnoziarniste to ważna część właściwie zbilansowanej diety. Spożywając 1 porcję (100 g) ugotowanego produktu dziennie dostarczasz organizmowi fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź i mangan, które pozwolą na uzyskanie deklarowanego efektu zdrowotnego. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia wpływają pozytywnie na zdrowie.
Pasta Lubella Świdry (fusilli) 100% IntegralPasta Lubella Świdry (fusilli) 100% Integral
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-08-30

pojemność

cena za kilogram

16,05 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049011287

5900049011287

precio: 6,42 zł

comprar 12 szt. para 6.32 zł/szt
6.42 PLN 2029-08-30 NewCondition
mąka makaronowa pszenna pełnoziarnista
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1547 kJ / 366 kcal
tłuszcz3,3 g
w tym kwasy nasycone0,7 g
węglowodany66 g
w tym cukry1,9 g
błonnik3,9 g
białko16 g
sól0 g
fosfor350 mg (50%)*
magnez82,0 mg (22%)*
żelazo4,3 mg (31%)*
cynk3,2 mg (32%)*
miedź0,40 mg (40%)*
mangan1,7 mg (85%)*
*% referencyjnych wartości spożycia
** wynik nie uwzględnia soli dodanej podczas gotowania makaronu

Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Dlaczego nasz makaron smakuje tak dobrze? Dzięki specjalnemu procesowi mielenia ziarna, nasz makaron ma jaśniejszy kolor i lepszy, delikatniejszy smak. Spróbuj! Miedź i cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego Fosfor, mangan i magnez przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego Żelazo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia Wszytko to znajdziesz w każdej porcji makaronu Pełne Ziarno. Zgodnie z obowiązującą piramidą żywieniową, produkty pełnoziarniste to ważna część właściwie zbilansowanej diety. Spożywając 1 porcję (100 g) ugotowanego produktu dziennie dostarczasz organizmowi fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź i mangan, które pozwolą na uzyskanie deklarowanego efektu zdrowotnego. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia wpływają pozytywnie na zdrowie.
Características:100% pełne ziarno, lepszy smak, Polski Producent
marca:LUBELLA
Sobre la marca:Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża
Nombre del producto regulado legalmente:Makaron pełnoziarnisty
Conservación:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Jak ugotować makaron? Na każde 100 g makaronu zagotuj 1 l wody. Możesz posolić. Wrzuć makaron, gotuj 4-6 minut, od czasu do czasu mieszając. Następnie odcedź.
Recetas:Przepis dla Ciebie! Sałatka z mozzarellą Składniki: makaron Lubella Pełne Ziarno Świdry 200 g mozzarella kulki 150 g awokado 1 sztuka papryczka chilli listki bazylii Dressing 3 łyżki oliwy, ząbek czosnku, po łyżeczce musztardy, octu winnego i pikantnej mielonej papryki Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 15 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu, wystudź. Przygotuj dodatki! Papryczkę chilli i obrane awokado pokrój w paski. Teraz dressing! Oliwę, musztardę, ocet i paprykę przełóż do słoiczka. Dodaj przeciśnięty przez praskę czosnek i wszystkie składniki dokładnie wymieszaj. Połącz i ciesz się smakiem! Ugotowany makaron wymieszaj z mozzarellą, awokado i pokrojoną papryczką chilli. Polej dressingiem. Udekoruj listkami bazylii. Smacznego!
Tipo de embalaje:Torba
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Lubella Pasta Lubella Kokardki Lubella Pasta Lubella Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    precio: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-09-30
    Lubella Plumas de pasta Lubella Lubella Plumas de pasta Lubella
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    precio: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2029-12-30
    Lubella Pasta Lubella Conchas de Lubella Pasta Lubella Conchas de
    mar (ñoquis) 400 g
    14,10zł/kg

    precio: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2029-12-30
    Lubella Plumas de pasta Lubella Lubella Plumas de pasta Lubella
    (penne rigate) 100% grano integral 400 g
    16,03zł/kg

    precio: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Espaguetis Lubella 100% Lubella Espaguetis Lubella 100%
    Integral 400 g
    16,03zł/kg

    precio: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2029-08-31
    Lubella Fideos Lubella Ribbon Lubella Fideos Lubella Ribbon
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    precio: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-09-30
    Lubella Nidos de cinta de pasta Lubella Nidos de cinta de pasta
    Lubella (Nidi Tagliatelle) 100% Integral 400 g
    16,03zł/kg

    precio: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Goliard Pasta Goliard Nidos de Goliard Pasta Goliard Nidos de
    huevos Familijne 400 g
    13,48zł/kg

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-07-29
    Lubella Fideos de huevo brothy Lubella Fideos de huevo brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-10-21
    Lubella Huevo casero Lubella Lubella Huevo casero Lubella
    Country 250 g
    17,04zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Cuentas de macarrones con Lubella Cuentas de macarrones con
    huevo Lubella 250 g
    17,04zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Lubella Estrellas de pasta con Lubella Estrellas de pasta con
    huevo Lubella 250 g
    17,00zł/kg

    precio: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Arroz con fideos de huevo Lubella Arroz con fideos de huevo
    Lubella 250 g
    16,76zł/kg

    precio: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Pasta de hilo de 4 huevos Lubella Pasta de hilo de 4 huevos
    Lubella 200 g
    15,90zł/kg

    precio: 3,18 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Lubella Pasta Lubella Nidos de Lubella Pasta Lubella Nidos de
    cintas 400 g
    16,13zł/kg

    precio: 6,45 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2029-11-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5