Avena Lubella con plátanos, cacao

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| energia | 335 kJ / 79 kcal |
| tłuszcz | 1,0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,2 g |
| węglowodany | 15 g |
| w tym cukry | 10 g |
| błonnik | 1,5 g |
| białko | 1,9 g |
| sól | 0 g |
| witamina C | 20 mg / RWS 25 %* |
| witamina D | 0,75 µg / RWS 15 %* |
| witamina B6 | 0,21 mg / RWS 15 %* |
| * % Referencyjnej wartości spożycia |
| Owies : | Zawiera |
gotowane płatki owsiane błyskawiczne i pełnoziarniste 40 % (woda, płatki owsiane błyskawiczne i pełnoziarniste), przecier bananowy 14 %, przecier truskawkowy 13,5 %, przecier (...)
precio: 3,21 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Avena_Lubella_con_pltanos_y_fresas_i_truskawkami/106308.html2027-03-31
precio: 21,63 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bio_Planet_copos_de_levadura_inactiva_BIO_nieaktywne_BIO/47668.html2027-03-31
precio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_montaa/20562.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Comerciante_de_avena_instantnea/20563.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_habitual/31833.htmlprecio: 5,21 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Avena_Bio_Planet_BIO/34155.htmlprecio: 5,54 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Avena_de_montaa_Bio_Planet_BIO_BIO/40338.html2026-12-04
precio: 5,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cereales_maz_copos_de_maz_del_desayuno_sniadaniowe_kukurydziane/20564.htmlmąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartoś(...)
precio: 6,59 zł
PLN https://es.dodomku.pl/conchas_de_chocolate_cereales_mlekolaki_sniadaniowe_muszelki_czekoladowe/20565.htmlprecio: 5,49 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprecio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Swidry_fusilli_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Plumas_de_pasta_Lubella_penne_rigate_100_grano_integral_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprecio: 6,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Espaguetis_Lubella_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlprecio: 4,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Huevo_casero_Lubella_Country/32393.html






Carrito de compras