Bolas de cereal de chocolate Lubella Mlekołaki con sabor a chocolate

Lubella Pełne ziarno, które mielimy we własnym młynie Bez oleju palmowego & syropu glukozowego Naturalne źródło 4 minerałów Tylko sprawdzone i wyselekcjonowane składniki B1, B3, B6, D - źródło 4 witamin!
Bolas de cereal de chocolate Lubella Mlekołaki con sabor a chocolateBolas de cereal de chocolate Lubella Mlekołaki con sabor a chocolate
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

25,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049004487

5900049004487

precio: 12,99 zł

12.99 PLN 2027-01-31 NewCondition
mąka (76 %): pszenna pełnoziarnista (45 %), kukurydziana, ryżowa, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (6,2 %), olej słonecznikowy, sól, aromaty, emulgator. lecytyny, substancje wzbogacające: niacyna, witamina B6, tiamina, witamina D
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia1594 kJ / 377 kcal
tłuszcz4,5 g
w tym kwasy nasycone1,2 g
węglowodany71 g
w tym cukry25 g
błonnik8,4 g
białko9,0 g
sól0,28 g
witamina D0,88 µg (18 %)*
tiamina (witamina B1)0,36 mg (33 %)*
niacyna (witamina B3)4,4 mg (28 %)*
witamina B60,25 mg (18 %)*
fosfor142 mg (20 %)*
żelazo4,6 mg (33 %)*
cynk1,5 mg (15 %)*
mangan1,5 mg (75 %)*
*referencyjne wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Pełne ziarno, które mielimy we własnym młynie Bez oleju palmowego & syropu glukozowego Naturalne źródło 4 minerałów Tylko sprawdzone i wyselekcjonowane składniki B1, B3, B6, D - źródło 4 witamin!
Características:pełne ziarno, bez syropu glukozowego, oleju palmowego, duuuża paczka, Polska Marka
marca:Lubella
Sobre la marca:Lubella Tradycja od 1881 Spróbuj także innych płatków Lubella Cini chrupersy
Nombre del producto regulado legalmente:Zbożowe płatki śniadaniowe w kształcie kulek o smaku czekoladowym wzbogacone w witaminy.
Conservación:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:MW FOOD Sp. z o.o. ul Chopina 10 34-100 Wadowice, PL
Dirección de devolución:MW FOOD Sp. z o.o. ul Chopina 10 34-100 Wadowice, PL
Melvit Familia Secret Avena Melvit Familia Secret Avena
instantánea 500 g
10,72zł/kg

precio: 5,36 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-12-27
Melvit Avena familia Secret granos Melvit Avena familia Secret granos
enteros 500 g
11,04zł/kg

precio: 5,52 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-01-09
Melvit avena montaña Melvit avena montaña
500 g
7,42zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-11-13
Melvit Melvit Oatmeal Instant BIO Melvit Melvit Oatmeal Instant BIO
500 g
11,34zł/kg

precio: 5,67 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-07-22
Melvit Melvit Avena Montaña BIO Melvit Melvit Avena Montaña BIO
500 g
11,04zł/kg

precio: 5,52 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-10-13
One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
500 g
6,88zł/kg

precio: 3,44 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-05-17
One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
górskie 500 g
6,56zł/kg

precio: 3,28 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad
2028-01-13
Lubella cereales maíz copos de Lubella cereales maíz copos de
maíz del desayuno 250 g
23,08zł/kg

precio: 5,77 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-07-31
Lubella conchas de chocolate Lubella conchas de chocolate
cereales mlekołaki 250 g
23,96zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-08-30
Lubella Pasta Lubella Kokardki Lubella Pasta Lubella Kokardki
(Farfalle) 400 g
14,63zł/kg

precio: 5,85 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-09-30
Lubella Plumas de pasta Lubella Lubella Plumas de pasta Lubella
(Penne Rigate) 400 g
14,10zł/kg

precio: 5,64 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2029-12-30
Lubella Pasta Lubella Conchas de Lubella Pasta Lubella Conchas de
mar (ñoquis) 400 g
14,10zł/kg

precio: 5,64 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2029-12-30
Lubella Fideos de huevo brothy Lubella Fideos de huevo brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

precio: 3,44 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-10-21
Lubella Pasta Lubella Świdry Lubella Pasta Lubella Świdry
(fusilli) 100% Integral 400 g
16,05zł/kg

precio: 6,42 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-08-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5