conchas mlekołaki cereales

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1606 kJ / 380 kcal |
| Tłuszcz | 3,7 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Węglowodany | 75 g |
| - w tym cukry | 28 g |
| Błonnik | 6,2 g |
| Białko | 8,5 g |
| Sól | 0,40 g |
| Tiamina (Witamina B1) | 0,19 mg (17%)* |
| Fosfor | 118 mg (17%)* |
| Żelazo | 3,8 mg (27%)* |
| Miedź | 0,30 mg (30%)* |
| Mangan | 1,2 mg (60%)* |
| *% referencyjnej wartości spożycia |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
precio: 5,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Familia_Secret_Avena_instantnea_owsiane_blyskawiczne/45239.html2027-08-24
precio: 5,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Avena_familia_Secret_granos_enteros_owsiane_pelnoziarniste/45240.htmlprecio: 3,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_montaa/45523.htmlprecio: 5,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_Avena_Montaa_BIO/88971.htmlmąka (76 %): pszenna pełnoziarnista (45 %), kukurydziana, ryżowa, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (6,2 %), olej słonecznikowy, sól, aromaty, emulgator: le(...)
precio: 12,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bolas_de_cereal_de_chocolate_Lubella_Mlekolaki_con_sabor_a_chocolate_zbozowe_o_smaku_czekoladowym/103444.html2027-01-31
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlmąka PSZENNA pełnoziarnista (53,1 %), cukier, mąka kukurydziana (17,2 %), syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu* (5,6 %), substancja wzbogacająca (składnik mi(...)
precio: 9,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cereales_de_chocolate_Nestl_Nesquick_platki_sniadaniowe/18616.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Comerciante_de_avena_instantnea/20563.htmlprecio: 5,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cereales_maz_copos_de_maz_del_desayuno_sniadaniowe_kukurydziane/20564.htmlmąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartoś(...)
precio: 6,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/conchas_de_chocolate_cereales_mlekolaki_sniadaniowe_muszelki_czekoladowe/20565.htmlprecio: 6,49 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Nidos_Nitki_de_fideos_Lubella_Nidi_Capellini_Nidi_Capellini/26226.htmlprecio: 5,49 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprecio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Swidry_fusilli_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Plumas_de_pasta_Lubella_penne_rigate_100_grano_integral_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprecio: 6,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Espaguetis_Lubella_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26303.html






Carrito de compras