Plato caliente Lubella Świderki Con espinacas en salsa de crema

| Wartości odżywcze (%) | wartość odżywcza w 100 g produktu przed przygotowaniem |
|---|---|
| energia | 1526 kJ / 361 kcal |
| tłuszcz | 4,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| węglowodany | 62 g |
| w tym cukry | 8,8 g |
| białko | 16 g |
| sól | 2,5 g |
| *% referencyjnych wartości spożycia. Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| **Opakowanie wystarcza do przygotowania 2 porcji (jedna porcja dania to około 285 g). |
| Seler : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
- Marek , 2022-12-09 23:29:51Bardzo łatwe do przyrządzenia, przynajmniej na teflonowej patelni, przygotowuje się bez wylewania wody, więc żadne wartości odżywcze nie uciekają.
- 2022-07-15 13:06:45Bardzo dobre, zwłaszcza jak się dorzuci jakiś bukiet mrożonek. Super obiad.
precio: 5,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cereales_maz_copos_de_maz_del_desayuno_sniadaniowe_kukurydziane/20564.htmlmąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartoś(...)
precio: 6,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/conchas_de_chocolate_cereales_mlekolaki_sniadaniowe_muszelki_czekoladowe/20565.htmlprecio: 6,49 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Nidos_Nitki_de_fideos_Lubella_Nidi_Capellini_Nidi_Capellini/26226.htmlprecio: 5,49 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprecio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Swidry_fusilli_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Plumas_de_pasta_Lubella_penne_rigate_100_grano_integral_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprecio: 6,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Espaguetis_Lubella_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26303.html






Carrito de compras