Pasta Goliard Nidos de huevos Familijne

Goliard
47Pasta Goliard Nidos de huevos Familijne
Pasta Goliard Nidos de huevos FamilijnePasta Goliard Nidos de huevos Familijne
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-07-29

pojemność

cena za kilogram

13,48 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900252000276

5900252000276

precio: 5,39 zł

5.39 PLN 2028-07-29 NewCondition

Mąka makaronowa z pszenicy zwyczajnej, pasteryzowana masa jajowa 4,8% (odpowiada proporcji 1 jajo na 1 kg mąki), kurkuma - naturalna przyprawa roślinna (susz kłączy ostryżu).


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu po ugotowaniu
Wartość energetyczna 414 kJ / 98 kcal
Tłuszcz 0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g
Węglowodany 20 g
w tym cukry 0 g
Błonnik 1 g
Białko 4 g
Sól 0,01 g

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
makaron wałkowany, Medal Europejski edycja 2003, Złoty Laur Konsumenta, Medal Dobra Marka
marca:Goliard
Nombre del producto regulado legalmente:Makaron familijny. Gniazdka jajeczne.
Conservación:Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.
Tipo de embalaje:Zgrzewane
Dirección del productor:Goliard Sp. z o.o. ul. Długa 6 42-290 Łojki
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Lubella Pasta Lubella Kokardki Lubella Pasta Lubella Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    precio: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-09-30
    Lubella Plumas de pasta Lubella Lubella Plumas de pasta Lubella
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    precio: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2029-12-30
    Lubella Pasta Lubella Conchas de Lubella Pasta Lubella Conchas de
    mar (ñoquis) 400 g
    14,10zł/kg

    precio: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2029-12-30
    Lubella Pasta Lubella Świdry Lubella Pasta Lubella Świdry
    (fusilli) 100% Integral 400 g
    16,05zł/kg

    precio: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-08-30
    Lubella Plumas de pasta Lubella Lubella Plumas de pasta Lubella
    (penne rigate) 100% grano integral 400 g
    16,03zł/kg

    precio: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Espaguetis Lubella 100% Lubella Espaguetis Lubella 100%
    Integral 400 g
    16,03zł/kg

    precio: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2029-08-31
    Lubella Fideos Lubella Ribbon Lubella Fideos Lubella Ribbon
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    precio: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-09-30
    Lubella Nidos de cinta de pasta Lubella Nidos de cinta de pasta
    Lubella (Nidi Tagliatelle) 100% Integral 400 g
    16,03zł/kg

    precio: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Goliard Pasta Goliard Nitki Broth Goliard Pasta Goliard Nitki Broth
    3 huevos enrollados 100% trigo duro 250 g
    17,40zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Goliard Fideos goliard con 12 Goliard Fideos goliard con 12
    huevos de codorniz 250 g
    22,32zł/kg

    precio: 5,58 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Goliard Tallarines de huevo Goliard Tallarines de huevo
    Goliard Hilos enrollados 2 250 g
    15,96zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2028-08-30
    Goliard Pasta Goliard Familijne Goliard Pasta Goliard Familijne
    Cintas Huevo 400 g
    13,48zł/kg

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-06-23
    Goliard Pasta Goliard Bandas de Goliard Pasta Goliard Bandas de
    huevo 100% trigo duro, enrolladas 400 g
    17,93zł/kg

    precio: 7,17 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-12-30
    Goliard Pasta Goliard Spiral Goliard Pasta Goliard Spiral
    Świderki 100% trigo duro 400 g
    12,20zł/kg

    precio: 4,88 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2029-04-19
    Goliard Pasta Goliard Rurki Penne Goliard Pasta Goliard Rurki Penne
    rigate 100% Trigo Duro 400 g
    12,20zł/kg

    precio: 4,88 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-04-08
    Goliard Goliard Familijne Ribbons Goliard Goliard Familijne Ribbons
    Huevo ancho, pasta enrollada 400 g
    13,55zł/kg

    precio: 5,42 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5