Frío el aceite de linaza prensado Oleofarm

Oleofarm
52Frío el aceite de linaza prensado Oleofarm
Olej lniany tłoczony na zimno powstaje ze starannie wyselekcjonowanych nasion lnu metodą tłoczenia na zimno. Olej ten jest źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, ma złocisty kolor i charakterystyczny, lekko goryczkowy smak, dzięki czemu stanowi doskonały dodatek do sałatek, surówek, dipów, sosów, past serowych, gotowanych warzyw i innych potraw na zimno. Olej lniany charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów wielonienasyconych. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi [jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi]. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Frío el aceite de linaza prensado OleofarmFrío el aceite de linaza prensado Oleofarm
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-30

pojemność

cena za litr

90,24 zł / l

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907078675022

5907078675022

precio: 22,56 zł

22.56 PLN 2027-01-30 NewCondition

Olej z nasion lnu tłoczony na zimno


Wartości odżywcze (%)100 ml:
Wartość energetyczna (energia)3400 kJ/827 kcal
Tłuszcz, w tym:92 g
kwasy tłuszczowe nasycone 9,9 g
kwasy tłuszczowe jednonienasycone 16 g
kwasy tłuszczowe wielonienasycone 66 g
Węglowodany, w tym:0 g
cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g
Omega-3 (kwas alfa-linolenowy)2,6 g
Omega-6 (kwas linolowy)63 g

Olej lniany tłoczony na zimno powstaje ze starannie wyselekcjonowanych nasion lnu metodą tłoczenia na zimno. Olej ten jest źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, ma złocisty kolor i charakterystyczny, lekko goryczkowy smak, dzięki czemu stanowi doskonały dodatek do sałatek, surówek, dipów, sosów, past serowych, gotowanych warzyw i innych potraw na zimno. Olej lniany charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów wielonienasyconych. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi [jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi]. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Características:źródło kwasów omega-3
marca:Oleofarm
Nombre del producto regulado legalmente:Olej lniany tłoczony na zimno
Conservación:Uwaga! Może wytrącić się naturalny osad. Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Preparación y uso:Na oleju lnianym tłoczonym na zimno nie należy podgrzewać ani smażyć potraw.
Tipo de embalaje:Butelka
País de origen:Polska
Dirección del productor:Oleofarm Sp. z o.o. ul. Mokronoska 8 52-407 Wrocław
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    PRECIO REDUCIDO -10%
    Kujawski Aceite de linaza prensado Kujawski Aceite de linaza prensado
    en frío Kujawski 250 ml
    28,76zł/l

    precio: 7,19 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-11-21
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    albahaca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
    91,96zł/l

    precio: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-06-17
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    250ml aceite de oliva virgen ( extra virgen ) de limón 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-08-25
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    4 especies de pimienta aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250 ml de 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    precio: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-12-18
    Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
    trufa blanca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
    99,24zł/l

    precio: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    precio: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-12-24
    Kujawski aceite de oliva virgen Kujawski aceite de oliva virgen
    con ajo 250 ml
    38,80zł/l

    precio: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-09-18
    Oleofarm aceite de sésamo Oleofarm aceite de sésamo
    250 ml
    138,36zł/l

    precio: 34,59 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Oleofarm Oleofarm lino budwigowe Oleofarm Oleofarm lino budwigowe
    de oro 450 g
    28,56zł/kg

    precio: 12,85 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Oleofarm Jugo de abedul Oleofarm Oleofarm Jugo de abedul Oleofarm
    añadidos con infusión de rosa mosqueta, sin azúcares 990 ml
    20,37zł/l

    precio: 20,17 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-06-30
    Oleofarm Savia de abedul oleofarm Oleofarm Savia de abedul oleofarm
    990 ml
    19,35zł/l

    precio: 19,16 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5