Delecta 2-1 Gelling azúcar 500 g

Delecta Zastosowanie\nDoskonała mieszanka do szybkiego sporządzania niskosłodzonych dżemów i konfitur.

Cechy:
kilka chwil i gotowe! , doskonały do wszystkich owoców
Delecta 2-1 Gelling azúcar 500 gDelecta 2-1 Gelling azúcar 500 g
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-30

pojemność

cena za kilogram

10,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983019981

5900983019981

precio: 5,39 zł

5.39 PLN 2026-10-30 NewCondition
cukier , substancja zagęszczająca: pektyna , regulator kwasowości: kwas cytrynowy , substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu
W zakładzie używane są również jaja oraz surowce zawierające gluten i mleko.
Zastosowanie
Doskonała mieszanka do szybkiego sporządzania niskosłodzonych dżemów i konfitur.

Cechy:
kilka chwil i gotowe! , doskonały do wszystkich owoców
Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina
comestible 20 g
149,50zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2029-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina
comestible 50 g
103,80zł/kg

precio: 5,19 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix
03:01 40 g
103,75zł/kg

precio: 4,15 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad
2028-11-30
Delecta Delecta Gelatina de Delecta Delecta Gelatina de
verduras y postres a base de carne de pescado 50 szt.

precio: 4,50 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2029-03-30
Cykoria Cerdo gelatina comestible Cykoria Cerdo gelatina comestible
50 g
119,80zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-04-30
Radix agar Radix-Bis Radix agar Radix-Bis
50 g
251,20zł/kg

precio: 12,56 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-07-01
Amylon Amylon
10 g
711,00zł/kg

precio: 7,11 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-12-03
Amylon Polvo de Gelatina Amylon Amylon Polvo de Gelatina Amylon
BIO 20 g
312,50zł/kg

precio: 6,25 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-12-17
Delecta un gran pastel de hoja con Delecta un gran pastel de hoja con
sabor chocoloate 670 g
13,42zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-08-30
Delecta una gran Yogur torta de la Delecta una gran Yogur torta de la
hoja 640 g
13,89zł/kg

precio: 8,89 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-09-30
Delecta Kujawianka sustituto del Delecta Kujawianka sustituto del
café 500 g
12,76zł/kg

precio: 6,38 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-30
Delecta un gran pastel de hoja de Delecta un gran pastel de hoja de
levadura 600. g
15,57zł/kg

precio: 9,34 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-30
Delecta Karpatka Crema Delecta Delecta Karpatka Crema Delecta
Original 250 g
19,56zł/kg

precio: 4,89 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-05-30
Delecta gran hoja de pan de Delecta gran hoja de pan de
jengibre 680 g
13,22zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-30
Delecta bola de nieve en polvo Delecta bola de nieve en polvo
postre original, 51 g
41,96zł/kg

precio: 2,14 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-06-30
Delecta magdalenas rellenas con Delecta magdalenas rellenas con
copos de chocolate 280 g
29,79zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-02-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5